PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Sveikiname naujus Rūmų narius!

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai buria tiek jauną, tiek jau brandų verslą aktyviai bendrystei, atstovauja ir gina verslo interesus regione ir Lietuvoje. Sveikiname prie Rūmų verslo bendruomenės prisijungus naujas įmones ir verslininkus!  

Skaityti daugiau

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai kreipiasi į socialinius partnerius

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai kreipiasi į socialinius partnerius – Lietuvos Respublikos Vyriausybę, profsąjungas ir kitas verslo organizacijas, kviesdami atnaujinti dialogą ir per likusį laikotarpį iki rinkimų kartu siekti tvaraus šalies ekonomikos augimo, socialinio teisingumo, švietimo, valstybės valdymo problemų sprendimo ir mokslo plėtros.

Skaityti daugiau

Įvertinti geriausi Skuodo rajono verslininkai

Skuodo rajono verslininkų asociacijos kvietimu 2020 sausio 17 dieną Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Alfredas Jonuška ir Telšių filialo direktorė Inesa Kęsminienė bei narių atstovai dalyvavo renginyje „Geriausia Skuodo rajono įmonė 2019 m.“

Skaityti daugiau

2019 metais 53 nauji nariai prisijungė prie Rūmų bendruomenės

Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmai – vieta Jūsų ir Jūsų verslo augimui aktyvioje bendrystėje. Džiaugiamės, kad padėdami augti Jums, Jūsų dėka augame ir mes.  

2019 m. naujais Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariais tapo 53 įmonės, teikiančios prekybos, statybos, projektavimo, interjero dizaino, buhalterinės apskaitos, draudimo, konsultavimo, transporto paslaugas, sėkmingai vykdančios akmens, baldų, tekstilės, elektros gaminių, IKT produkcijos, reklamos gamybą, iš Šiaulių ir Telšių regionų. Šiandien Rūmai yra subūrę ir vienija 232 skirtingas kompanijas, švietimo insitucijas, organizacijas ir verslininkus. 

Skaityti daugiau

Startuoja mokymo programa nariams

Sausio 14 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai pradeda tarptautinio projekto Reinnovate „Sumanūs tyrimai XXI amžiaus verslo įgūdžiams“ dalyvių mokymus. 

Skaityti daugiau

Kviečiame dalyvauti Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos konkurse ,,Lietuvos eksporto prizas 2019″

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija ir visi Lietuvoje veikiantys prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia įmones dalyvauti tradiciniame konkurse „Lietuvos eksporto prizas 2019“. Konkursas organizuojamas, siekiant plėtoti Lietuvos įmonių pagamintos produkcijos, atliekamų darbų ar teikiamų paslaugų eksportą, vertinti bei viešinti šio proceso tendencijas panaudojant tam palankias sąlygas. Konkurse gali dalyvauti visos Lietuvoje registruotos gamybos ar paslaugų eksporto įmonės bei kitos su užsienio prekyba susijusios institucijos, nepriklausomai nuo jų narystės Rūmuose, asociacijose, konfederacijose ar kituose susivienijimuose. Kartą apdovanotos įmonės gali vėl dalyvauti konkurse, t.y. pretenduoti į apdovanojimus,  tik po ketverių metų. 

Konkurso metu taip pat teikiama papildoma nominacija "Lietuvos metų verslininkė/vadovė" - sėkmingiausiai verslui vadovaujanti moteris. 

Skaityti daugiau

Kiekvieno iš mūsų prasmingi darbai, priimti ir įveikti iššūkiai yra visų mūsų bendra sėkmė. Atvirumo naujoms idėjoms, pokyčių jaudulio, nuoširdaus bendravimo Naujaisiais 2020 metais!

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai atidarė Rūmų Šiaulių rajono atstovybę

Nuo šiol adresu J. Basanavičiaus g. 7, Kuršėnai, rasite verslo bendruomenei atvirą erdvę, kviečiančią Jus ir Jūsų verslą augti aktyvioje bendrystėje. 

Skaityti daugiau

Metų užbaigimo renginys Šiaulių rajono verslo bendruomenei

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Šiaulių rajono savivaldybe, Šiaulių rajono verslininku asociacija siekiant įprasminti baigtus 2019 metų darbus ir pasiekimus, sustiprinti vieningumo jausmą, skatinti savivaldos ir verslo atstovų dialogą, įkvėpti ir nuteikti ateinančių metų iššūkiams, gruodžio 13 dieną verslo bendruomenės atstovus sukvietė į metų užbaigimo renginį.

Skaityti daugiau

Įvertinimas už reprezentacinio renginio „Šiauliai SMART“ viešinimą

Trijų dienų trukmės renginys išaugęs į verslui, mokslui bei jaunimui skirtų renginių maratoną „Šiauliai Smart“. Visuomenėje jis vadinamas Šiaulių miesto ir verslo sinergiją puoselėjančiu renginiu – verslo dienomis, stiprinančiomis Šiaulių miesto identitetą, skleidžiančiomis žinią apie savivaldybės kompetencijų potencialą Lietuvos ir užsienio ekonominėse ir socialinėse erdvėse.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
„COVID-19. Vienas lauke - ne karys“


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums