Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Tinkamos darbo jėgos trūkumas ir skolos, susidariusios dėl pandemijos, dydis yra svarbiausios Europos įmonių problemos

Rūmus Europoje vienijanti organizacija Eurochambres kasmet vykdo reprezentatyvią savo narių apklausą: apie verslo pasitikėjimą, lūkesčius, svarbiausius trukdžius. Ji leidžia palyginti atskirų Europos šalių verslo nuotaikas. Suvestiniai apklausos rezultatai sėkmingai naudojami argumentams, dirbant su Europos Komisijos direktoratais ir kt. institucijomis. Apklausos išvados nagrinėjamos tradiciniame kasmetiniame Europos Ekonomikos Forume.

Šiuometinė apklausa buvo vykdoma tik pasibaigus pirmajai COVID 19 sukeltos pandemijos ir su tuo susijusių suvaržymų bangai. Apklausoje nuomonę išreiškė 58 tūkst. įmonių vadovų iš 29 šalių.

Skaityti daugiau

Startuoja dvi naujos ES paramos priemonės verslui

Kvietimas pagal priemonę COVID-19 produktai LT sustabdytas. Galima teikti paraiškas priemonei COVID-19 MTEP.

Kviečiame pasinaudoti Europos Sąjungos investicijų parama ir įgyvendinti projektus, kuriais siekiama spręsti COVID-19 pandemijos sukeltas problemas. Ekonomikos ir inovacijų ministerija paskelbė kvietimusteikti paraiškas pagal dvi naujas 2014–2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos priemones: „COVID-19 MTEP“ ir „COVID-19 produktai LT“.

Skaityti daugiau

Siaučiant pasaulinei pandemijai siekiame didesnės paramos verslui

Didėjant nuo koronaviruso nukentėjusių įmonių skaičiui, Eurochambres (Europos Rūmai) imasi veiksmų, kad verslą pasiektų didesnė pagalba. Siekiama, kad Europos Komisija padidintų de minimis pagalbą nuo dabartinės didžiausios 200 tūkst. € sumos iki 500 tūkst. €.  Tai turėtų suteikti veiksmingą paramą šimtams tūkstančių įmonių.  

Skaityti daugiau

TĘSIAMAS LIETUVOS RESPUBLIKOS BENDROJO PLANO 2030 APTARIMAS

Ruošiamas labai svarbus dokumentas Lietuvai ir regionams. Bendrasis Lietuvos planas, tikimasi, taps pagrindiniu šalies vystymosi dokumentu, kurio suformuluoti sprendiniai galios iki 2030 metų, o pasiūlyta vizija – net iki 2050 metų. Spalio 5 d. vyko Lietuvos bendrojo plano 2030 rengimo baigiamasis susirinkimas - konferencija Vilniuje.

Skaityti daugiau

Vyriausybėje įteikti apdovanojimai 2019 metų Šiaulių regiono verslo lyderiams

Daugiau kaip 2000 įmonių vienijanti Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija (LPPARA) pirmadienį Vyriausybės rūmuose apdovanojo didžiausią proveržį eksporto srityje padariusias bendroves, labiausiai nusipelniusius šalies regionų verslininkus bei geriausią Lietuvos metų verslininkę.

Skaityti daugiau

ŠIAULIŲ PPAR SIŪLYMAI DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS BP 2030 KONKRETIZUOTŲ SPRENDINIŲ

Ruošiamas labai svarbus dokumentas Lietuvai – bendrasis planas 2030. Jame siūlomi sprendiniai lems valstybės ir regionų ekonominę raidą per ateinančius 10 metų. Šiaulių PPAR verslo bendruomenei svarbu, kokie projektai bus įgyvendinami regione ir Šiaulių mieste. Prezidentas Vytis Lembutis, dalyvaudamas pristatyme Šiaulių miesto savivaldybėje, pasidžiaugė, kad į dalį Rūmų teiktų siūlymų, išsakytų pirmojo pristatymo metu, yra atsižvelgta. Tvirčiausia mūsų  nuostata -būtinybė išsaugoti aukštąjį mokslą.

Skaityti daugiau

Rūmų atstovų susitikimas su LR Ekonomikos ir inovacijų ministru Rimantu Sinkevičiumi

Vakar LPPARA prezidentas Rimas Varkulevičius kartu su Kauno PPAR prezidentu Zigmantu Dargevičiumi, Panevėžio PPAR prezidentu Sigitu Gailiūnu ir LPPARA generaline direktore Giedre Ražinskiene dalyvavo susitikime su LR Ekonomikos ir inovacijų ministru Rimantu Sinkevičiumi, viceministrais ir kitais ministerijos atstovais. 

Skaityti daugiau

Rekomendacijos dėl COVID-19

Padaugėjus COVID-19 infekcijos atvejų Šiaulių mieste ir rajone, kartojame prieš mėnesį pasidalintą informaciją. Primename, kad negalima pamiršti išliekančios rizikos užsikrėsti ir/ar užkrėsti kitus. Dėl šios priežasties verslas privalo taikyti visas įmanomas priemones, siekiant apsaugoti dirbančiųjų sveikatą ir apsaugoti nuo galimo COVID -19 ligos išplitimo.

Skaityti daugiau

LR Vyriausybės rūmuose bus pagerbti šalies ūkiui nusipelnę verslininkai

Kartu su Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija rugsėjo 28 d.,13 val. organizuojame kasmetinį apdovanojimų renginį “Lietuvos eksporto prizas”.

Skaityti daugiau

Komitetų veikla įsibėgėja

Rūmų narių bendruomenės iniciatyva šiais metais suformuoti net šeši Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų specializuoti komitetai:

  1. Bankų, kredito institucijų ir draudimo įstaigų komitetas (pirmininkas – Gediminas Trijonis, ADB Compensa VIG,Regiono vadovas)
  2. Pramonės komitetas (pirmininkas – Pirmininkas Rolandas Gabrielaitis, UAB "Bodesa" prezidentas)
  3. Prekybos, paslaugų, SVV ir amatų komitetas (pirmininkas – Vidmantas Čekas, UAB SDG Šiaulių skyriaus direktorius)
  4. Statybos komitetas (pirmininkas – Donatas Stasiulis, UAB"Rainių statyba", direktorius)
  5. Švietimo  komitetas (pirmininkas –Raimundas Vaišvila, UAB „Jupojos technika“, direktorius)
  6. Transporto ir logistikos komitetas (pirmininkas– Artūras Grigaliūnas, UAB „Refta“ direktorius)
Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 269 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums