Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Įteikti apdovanojimai Rūmų nariams

2020-06-19 Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarybos posėdžio metu įteikti apdovanojimai „Rūmų geriausieji 2019“.

Skaityti daugiau

Patvirtinti ŠPPAR specializuotų komitetų pirmininkai

Generalinėje asamblėjoje, vykusioje prieš karantiną, priimtas Rūmų narių sprendimas suformuoti šešis ŠPPAR specializuotus komitetus. Specializuoti komitetai - tai puiki galimybė išsakyti savo nuomonę Rūmams visais ekonomikos ir ūkio veiklos klausimais, kelti klausimus ir ieškoti sprendimų visose veiklos srityse.

Skaityti daugiau

Telšių filialo renginys

Dar vienas draugiškas susitikimas įvyko 2020 m. birželio 20 d. Telšiuose, Getautės žvyro karjere. ŠPPAR Telšių filialas artimai bendradarbiauja su AUTO BRAVA kompanija ir kartu nutarė suorganizuoti Džipų fiestą visiems norintiems Telšių filialo nariams. 

Skaityti daugiau

Išrinkti ŠPPAR Telšių filialo pirmininkas ir taryba

Pasibaigus karantinui ŠPPAR Telšių filialas nieko nelaukdamas sukvietė narius į visuotinį – rinkiminį susirinkimą. 

Skaityti daugiau

E-diskusija su INVEGA

Susitikimus su verslo paramos dėl COVID-19 priemones administruojančiomis institucijomis baigėme diskusija su INVEGA. Generalinio direktoriaus pavaduotoja Inga Beiliūnienė pristatė pagalbos verslui, nukentėjusiam dėl COVID-19 pagrindines kryptis ir jų priemones. 

Skaityti daugiau

Rūmų nariai susitiko su LR Prezidentu Gitanu Nausėda

2020 m. birželio 10 d. Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su komanda dirbo Naujojoje Akmenėje, Šiaulių regione, kur susitiko su Šiaulių regiono merais bei verslo atstovais.
 Aptarta regiono mokestinė aplinka, Šiaulių oro uosto plėtros, verslo aplinkos regione klausimai. Didelis dėmesys skirtas techninių ir inžinerinių specialybių parengimo aukštosiose mokyklose klausimams.

Skaityti daugiau

Pirmas Lietuvos elektroninis nelengvatinės prekių kilmės sertifikatas išduotas Šiauliuose!

Baigiantis darbingai savaitei norime pasidžiaugti, kad Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai išdavė pirmąjį elektroninį prekių kilmės sertifikatą Lietuvoje. Naujovę išbandė UAB „Baltic champs“.

Skaityti daugiau

IQ forumas TELŠIAI 2020: ŽEMAITIJA – ŽEMĖ VERSLUI AUGTI

2020 m. birželio 4 dieną 13:00 val. kviečiame stebėti vaizdo konferencijos tiesioginę transliaciją Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų „Facebook“ puslapyje: https://www.facebook.com/SiauliuPPAR/ arba prisijungti prie konferencijos ZOOM platformoje: https://us02web.zoom.us/j/88024756553

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai pradeda išdavinėti elektroninius prekių kilmės sertifikatus

 Elektroninių sertifikatų išdavimas leis įmonėms pateikti ir gauti dokumentus nevykstant į Rūmus. Naudojantis sistema trumpės dokumentų išdavimo terminas, dokumentai bus patvirtinami nuotoliniu būdu.

Skaityti daugiau

SADM ir EIMIN atsakymai į Rūmų poziciją dėl verslo padėties pandemijos sukeltos krizės metu ir priemonių ekonomikai auginti

Kaip žinote, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai kreipėsi į Vyriausybę prašydami pateikti poziciją DĖL VERSLO PADĖTIES PANDEMIJOS SUKELTOS KRIZĖS METU IR PRIEMONIŲ EKONOMIKAI GAIVINTI.
Gauti LIETUVOS RESPUBLIKOS SOCIALINĖS APSAUGOS IR DARBO MINISTERIJOS bei LIETUVOS RESPUBLIKOS EKONOMIKOS IR INOVACIJŲ MINISTERIJOS  atsakymai

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 255 įmones, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums