Europos Komisija patikslino ketvirtos produktų kategorijos (lakštai, padengti arba apvilkti metalu) importo kvotas atskiroms valstybėms. Komisijos reglamentas (ES) 2021/1091: Lietuvių kalba https://eur-lex.europa.eu/legal-content/LT/TXT/PDF/?uri=CELEX:32021R1091&from=LT

Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Šiaulių miesto verslo tarybos posėdis

Liepos 23 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyko Šiaulių miesto verslo tarybos posėdis. Jame dalyvavo ŠMVT nariai nuo Šiaulių miesto savivaldybės (meras, jo pavaduotojai, administracijos direktorius ir pavaduotojai), Šiaulių pramonininkų asociacijos ir Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų. Pagal numatytą rotacijos tvarką bendru sutarimu po vienerių metų darbo V. Japertas perdavė pirmininko įgaliojimus ŠPA prezidentui Alvydui Stulpinui, pavaduotoju išrinktas Arūnas Rupšys.

Skaityti daugiau

ŠPPAR moterų verslininkių komiteto narės Vijoletos Dunauskienės vadovaujama įmonė šventė 350 metų jubiliejų

Penktadienio vakare gausus svečių būrys Šiauliuose sveikino 350 metų jubiliejų švenčiančią seniausią Lietuvoje įmonę – alaus daryklą „Gubernija“. Šventės metu ilgamečiai „Gubernijos“ pasiekimai buvo įvertinti valstybinių institucijų ir įmonės partnerių, kuriems darykla pristatė specialią programą. Jubiliejaus metu pirmą kartą buvo parodyta dokumentinė kino juosta, skirta įmonės jubiliejui paminėti.

Skaityti daugiau

Akcinės bendrovės Gubernija 350 metų sukaktis

Penktadienio vakare gausus svečių būrys Šiauliuose sveikino 350 metų jubiliejų švenčiančią seniausią Lietuvoje įmonę – alaus daryklą „Gubernija“. Šventės metu ilgamečiai „Gubernijos“ pasiekimai buvo įvertinti valstybinių institucijų ir įmonės partnerių, kuriems darykla pristatė specialią programą. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai penkiems ilgiausiai „Gubernijoje“ dirbantiems darbuotojams įteikė LPPAR „Darbo žvaigždės“ apdovanojimus. 

Skaityti daugiau

Šiaulių Moterų verslininkių tinklas organizavo kelionę burlaiviu "Brabander"

Šiaulių moterų verslininkių tinklo atstovės Liepos 1-6 d. organizavo mokomąjį plaukimą maršrutu Klaipėda-Gdanskas-Klaipėda mokomuoju Klaipėdos Universiteto burlaiviu "Brabander". Tai didžiausias ir seniausias burlaivis Lietuvoje.

Skaityti daugiau

Rūmų tarybos posėdis "Saldoje"

Rūmų Tarybos nariai gausiai susirinko įmonėje UAB Salda. Generalinis direktorius Petras Baronas pristatė bendrovės veiklą ir parodė gamybos procesą. Taip pat visi dalyviai turėjo progą pamatyti patį naujausią UAB Salda sukonstruotą ir pagamintą gaminį -  vėdinimo įrenginį “Smarty 3xP”.  Vėliau tarybos nariai ir svečiai susipažino su naujai įrengtos akustikos laboratorijos vykdoma veikla ir tyrimais.

Skaityti daugiau

UAB „Salda“ generalinis direktorius Petras Baronas apdovanotas Sidabro "Darbo žvaigžde"

Birželio 18-ąją Kauno valstybiniame muzikiniame teatre iškilmingame Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų įkūrimo 90-mečio paminėjime LR Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius  Sidabro „Darbo žvaigžde“ už nuopelnus versle ir rūmų veikloje apdovanojo Šiaulių verslininką - UAB „Salda“ generalinį direktorių Petrą Baroną. 

Skaityti daugiau

Šiaulių metalo apdirbimo įmonės steigia užsakomosios gamybos klasterį - SSC

2015 m. birželio 18 dieną Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose pasirašyta Šiaulių užsakomosios gamybos klasterio steigimo sutartis. Klasteris, į kurį susibūrė tokie Šiaulių miesto pramonės lyderiai kaip UAB SALDA, UAB STATGA, UAB KALVIS, UAB ELGA, UAB PLIENO FORTAS, steigiamas metalo apdirbimo įmonių pagrindu. Prie klasterio steigėjų prisijungė ir UAB HENRIS bei vėl veiklą atnaujinusi UAB MECHANIKA.

Skaityti daugiau

Birželio 18-ąją minimas Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų įkūrimo 90-mečio jubiliejus

1925 m. birželio 18 d. Kaune buvo įkurti pirmieji Lietuvoje prekybos ir pramonės rūmai. Jų vaidmuo ir reikšmė valstybės gyvenime buvo pažymėti 1922 ir 1928 m. Konstitucijose.

Rūmų branda neatsiejama nuo valstybės raidos. Jie vykdė ir iki šiol vykdo valstybės deleguotas funkcijas, atstovauja Lietuvai tarptautinėse bendrijose, puoselėja verslo kultūrą ir socialinę atsakomybę, kuria solidarumu bei pagarba grįstus tarpusavio santykius, verslininkams atveria kelius į pasaulio rinkas.

Skaityti daugiau

Šiaulių PPAR lankėsi Europos investicijų banko atstovai

2015 m. birželio 12 dieną Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Europos investicijų banko atstovas Baltijos regionui Tomas Schmidt ir Kontroliuojančiojo fondo atstovė Junona Burnelytė.

Skaityti daugiau

ŠPPAR susitikimas su Šiaulių Romuvos gimnazijos moksleiviais

2015 metų birželio 1 dieną į Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmus rinkosi gausus būrys Šiaulių Romuvos gimnazijos moksleivių.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums