Europos Komisija patikslino ketvirtos produktų kategorijos (lakštai, padengti arba apvilkti metalu) importo kvotas atskiroms valstybėms. Komisijos reglamentas (ES) 2021/1091: Lietuvių kalba https://eur-lex.europa.eu/legal-content/LT/TXT/PDF/?uri=CELEX:32021R1091&from=LT

Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Aptartos įmonių nemokumo prevencijos priemonės

Šiaulių ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovai aptarė įmonių nemokumo prevencijos priemonių klausimą. Pasitarime dalyvavo Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas, generalinis direktorius Alfredas Jonuška, LR Seimo narys, Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Petras Narkevičius, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas ir generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius.

Skaityti daugiau

Verslininkams pristatytas Transporto organizavimo Šiauliuose specialusis planas

2015 m. gegužės 25 dieną ŠPPAR tarybos posėdžio metu Šiaulių miesto savivaldybės architektūros ir urbanistikos skyriaus vyr. specialistas Juozas Varapnickas ir URS Infrastucture & Environment UK filialo darbuotojas Mykolas Dumbrava verslininkus supažindino su parengto Transporto organizavimo Šiauliuose specialiojo plano sprendiniais, SPAV atrankos dokumentais, atsakė į klausimus.

Skaityti daugiau

ŠPPAR atstovai dalyvavo Rytų partnerystės verslo forume ir East Invest 2 konferencijoje Rygoje

2015 gegužės 21 d ŠPPAR darbuotojai dalyvavo Latvijos pirmininkavimo ES tarybai metu Rygoje  organizuotame trečiajame Rytų partnerystės verslo forume „Tarpvalstybinis bendradarbiavimas: rytų partnerystė ir už jos ribų“.

Skaityti daugiau

ŠPPAR lankėsi regionų plėtros ir valdymo magistrantūros studijų programos studentai

Gegužės 14 dieną, regionų plėtros ir valdymo magistrantūros studijų programos studentai, vadovaujami Darnaus regionų vystymosi ir programų valdymo dalyko dėstytojų Vilmos Tubutienės ir Teodoro Tamošiūno, svečiavosi Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose.

Skaityti daugiau

ŠPPAR organizavo Moldovos verslo misiją Vilniuje

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai 2015 gegužės 17-18 dienomis Vilniuje organizavo verslo misiją 15-os asmenų delegacijai iš Moldovos. Delegacijos vadovas  - Moldovos prekybos ir pramonės rūmų vice prezidentas, dalyvavo Moldovos verslininkai, ūkio ministerijos atstovai, PPR darbuotojai.

Skaityti daugiau

ŠPPAR vyko susitikimas su nepaprastuoju ir įgaliotuoju Azerbaidžano ambasadoriumi

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi  Nepaprastasis ir įgaliotasis Azerbaidžano ambasadorius  J.E. ponas Hasan MAMMADZADA.

Skaityti daugiau

„FIX“ turnyre įvertinti jaunimo verslumo projektai

Gegužės 8 d. Šiaulių universitete buvo surengtas 11-asis Šiaulių regiono jaunimo verslumo turnyras „FIX“, kuriame dalyvavo 13 Šiaulių miesto ir regiono gimnazijų, profesinių mokyklų ir aukštųjų mokyklų komandų.

Skaityti daugiau

Naujas Lietuvos PPA rūmų asociacijos prezidentas – Šarūnas Kliokys

Gegužės 7 d. naujuoju rūmų asociacijos prezidentu, vietoje atsistatydinusio Rimanto Stankevičiaus, išrinktas žinomas verslininkas ir vadovas Šarūnas Kliokys. Šiuo metu Š. Kliokys yra AB „Lietuvos energija“ stebėtojų tarybos pirmininkas, UAB „Ekonovus“ valdybos pirmininkas ir akcininkas, UAB „Avestis‘‘ valdybos pirmininkas ir akcininkas, AB „Kilimai“ valdybos pirmininkas  UAB „Šiaulių plento grupė“ valdybos pirmininkas ir akcininkas, „Šiaulių plento grupė“ yra Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų narė. Jis taip pat yra dirbęs Vyriausybėje Ekonominių ryšių su užsienio departamento direktoriumi, UAB „Omnitel“ viceprezidentu, AB „Mažeikių nafta“ generalinio direktoriaus pavaduotoju, 12 metų buvo LKL (Lietuvos krepšinio lygos) prezidentas.

Skaityti daugiau

Šiaulių PPAR vyko susitikimas su AB "Lietuvos Energija" atstovais

2015 balandžio 27 dieną Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyko susitikimas  su „Lietuvos Energija“ generaliniu direktoriumi D.Misiūnu ir stebėtojų tarybos pirmininku Š. Kliokiu.

Skaityti daugiau

2015 balandžio 17 d. vyko kasmetinė Šiaulių PPAR Generalinė narių asamblėja

Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmai, gausiausia verslo savivaldos organizacija šiaurės Lietuvos regione, sukvietė narius į kasmetinį susirinkimą – generalinę asmablėją. Rūmų prezidentas Vidmantas Japertas sveikindamas asmblėjos dalyvius pasidžiaugė, kad šiemet susirinkusių narių gausa, jų susirinko per šimtą, rodo poreikį  ir aktualumą tartis aktualiais verslui klausimais. Džiugu, kad nariai palaiko mūsų organizacijos darbus, padedančius įmonėms išlaikyti ir didinti konkurencingumą.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums