Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Susitikimas-diskusija apie mediaciją

2014 liepos 22 dieną Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyko susitikimas –diskusija su mediatoriumi Šarūnu Mačiuliu.

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija, norėdama įmonėms palengvinti ir pagreitinti ginčų sprendimo procesą, steigia Derybų centrą, kuris teiks meditacijos paslaugas. Mediatorių sąrašebus po du apmokytus verslo mediatorius iš 5 Rūmų.

Skaityti daugiau

Smulkiajam verslui reikia lankstesnės euro įvedimo tvarkos

Euro įvedimas, nors ir neabejotinai naudingas bei reikalingas, pareikalaus pastangų tiek iš verslininkų, tiek iš vartotojų. Siekiant išvengti nereikalingų įtampų ir problemų, derėtų į visą procesą žiūrėti lanksčiau. Svarstant, kaip geriau pasiruošti 2015 metams, reikėtų prisiminti, kad verslininkai nelygūs verslininkams ir vieniems susidoroti su papildomais iššūkiais bus sudėtingiau nei kitiems.

Skaityti daugiau

Šiaulių regiono verslas ruošiasi euro įvedimui

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su Valstybine vartotojų teisių apsaugos tarnyba ir siekdami kuo skaidresnio ir sėkmingo euro įvedimo Lietuvoje proceso, 2014 liepos 11 dieną suorganizavo verslo ir pagal kompetenciją  priežiūros institucijų atstovų pasitarimą. Tokių institucijų, kurioms pagal euro įvedimo įstatymą pavesta vykdyti nustatytų reikalavimų laikymosi priežiūrą, yra net septyniolika. Nesinori laukti dienos, kai eurai jau bus rankose. Verslas baiminasi, ar nebus parodomųjų akcijų baudžiant ūkio subjektus. Kontroliuojančių institucijų atstovai patikino, kad pradžioje apsiribos įspėjimais ir reikalavimais nedelsiant ištaisyti pažeidimą. Aptartos bendradarbiavimo ir abipusės pagalbos suteikimo bei veiksmų koordinavimo galimybes. Sutarta, kad dalyvavusios verslo organizacijos – Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Šiaulių miesto savivaldybė, Šiaulių verslo inkubatorius ir Joniškio turizmo ir verslo informacijos centras pereinamuoju laikotarpiu dės visas pastangas konsultuodami  verslininkus, ypač smulkiuosius, ir jiems suteikdami informaciją apie esančius profesionalaus konsultavimosi taškus, skatins įmones prisijungti prie Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo.

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimas „Tarptautiškiausiam studentui“

Šių metų Kovo 26 d.renginio „Karjeros dienos 2014“ metu Šiaulių universitete buvo apdovanojami perspektyviausi studentai. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai įteikė kasmetinį apdovanojimą „Tarptautiškiausiam studentui“. Nominacijos laimėtoja – Humanitarinio fakulteto bakalaurantė Akvilė Pušinskaitė buvo pakviesta stažuotei į Europos parlamento Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komitetą (EESRK).  Stažuotę organizavo rūmų generalinis direktorius ir minėto komiteto narys Alfredas Jonuška. 

Skaityti daugiau

Šiaulių verslo tarybos posėdis

2014 birželio 9 dieną Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose įvyko antrasis Šiaulių verslo tarybos posėdis.

Posėdžio metu svarstyti šie klausimai:

  1. Dėl kreipimosi į LR Vyriausybę dėl regiono ir miesto ekonominio skatinimo priemonių.
  2. Dėl ekspertų grupių sudarymo.
  3. Šiaulių miesto savivaldybės pasiūlymas „Dėl vietos verslo prisijungimo prie memorandumo“.
Skaityti daugiau

Vizitas į Ukrainą

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai – tarybos narys UAB “Bodesa” direktorius Rolandas Gabrielaitis ir Šiaulių PPAR gen. direktorius Alfredas Jonuška gegužės 26-28 dienomis lankėsi Chmelnicio prekybos ir pramonės rūmuose (Ukraina). 

Skaityti daugiau

Šiaulių miesto verslo tarybos susirinkimas

2014 m. gegužės 9 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose įvyko pirmasis Šiaulių miesto verslo tarybos susirinkimas. Atviru balsavimu Šiaulių miesto verslo tarybos pirmininku išrinktas ŠPPAR prezidentas Vidmantas Japertas, o pavaduotoju ŠPA prezidentas Alvydas Stulpinas.

Skaityti daugiau

Kviečiame teikti paraiškas ir dalyvauti verslo ir pasiekimų parodoje "Šiauliai 2014"

Kviečiame įmones, organizacijas, smulkiuosius verslininkus 2014 m. lapkričio  27― 29 dienomis Šiaulių arenoje (J. Jablonskio g. 16, Šiauliai) dalyvauti verslo ir pasiekimų parodoje „ŠIAULIAI 2014“, kuri, tęsiant ilgametę tradiciją, Šiauliuose bus organizuojama 19-ąjį kartą. Parodos tema: Naujos idėjos!

Skaityti daugiau

ŠPPAR įmonės dalyvavo Bresto (Baltarusija) verslo renginiuose

2014 m. balandžio 24-25 dienomis Šiaulių PPAR įmonių atstovai: UAB „Bodesa „ direktorius Rolandas Gabrielaitis,UAB „Statga“ marketingo vadovas Darius Urlakis, drauge su generaliniu direktoriumi Alfredu Jonuška dalyvavo   Breste (Baltarusija) organizuotoje 16tarptautinėje parodoje -mugėje " Brestas. Sandrauga - 2014 ", VII Bresto investicijų forume "Iniciatyva, Inovacijos, Investicijos" ir tarptautinių kontaktų biržoje.

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyko seminaras „7 pagrindiniai efektyvios asmenybės žingsniai“

2014 metų balandžio 18 dieną, įgyvendinat projektą „Vyresniosios kartos švyturiai“ (angl. Best Agers Lighthouses), Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyko seminaras skirtas Šiaulių valstybinės kolegijos darbuotojams. Seminarą vedė lektorius Tomas Kaulinskas.
Šiaulių valstybinė kolegija, įvertinusi personalo amžiaus struktūrą, keičia žmogiškųjų išteklių valdymo politiką, kad didintų savo gebėjimą geriau panaudoti vyresnių darbuotojų žinias ir patirtį.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums