Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

VMI priemonės verslui dėl COVID-19

Kokie pokyčiai VMI reaguojant į krizinę karantino situaciją? Ar pagalbos gali tikėtis tik verslas, įtrauktas į VMI sudarytą sąrašą? Kiek užtrunka prašymų nagrinėjimas?

Skaityti daugiau

Pateikta Rūmų pozicija dėl verslo padėties pandemijos sukeltos krizės metu ir priemonių ekonomikai auginti

Lietuvos Respublikos Seimui ir Vyriausybei pateikta Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų pozicija dėl ekonomikos skatinimo priemonių veiksmingumo, biurokratinių trukdžių mažinimo, papildomų veiksmų karantino ir ypač - pokarantininiu laikotarpiais, kad būtų sustabdytas ūkio nuosmukis ir sugrąžinta ekonomika į augimo kelią.

Skaityti daugiau

Pradeda veikti pagalbos priemonių verslui linija – trumpasis numeris 1824

Nuo šiol informacija ir konsultacijos Lietuvos verslui, nukentėjusiam nuo COVID-19, teikiamos nemokamu trumpuoju numeriu 1824. Pagalbos priemonių verslui linija veiks tol, kol verslui bus teikiama COVID-19 krizės pasekmių mažinimo pagalba.  

Skaityti daugiau

Karantinas pratęstas iki vasaros, draudimai dar labiau sušvelninti

Vakar  Vyriausybė nusprendė karantiną pratęsti iki gegužės 31 dienos ir dar labiau sušvelninti karantino draudimus. Įvairių karantino draudimų panaikinimas įsigalios palaipsniui iki gegužės pabaigos.

Skaityti daugiau

Vaizdo konferencija "Covid-19: pasekmės ekonomikai, verslui ir socialinei aplinkai"

Prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su žurnalu IQ.The Economist rengia video konferenciją: „COVID-19: pasekmės ekonomikai, verslui ir socialinei aplinkai".
Gegužės 6 d. 13 val. tiesioginėje transliacijoje ir kartu su sprendimų priėmėjais, ekonomistais, verslininkais ir kitais dalyviais diskutuosime apie COVID- 19 pasekmes verslui, ekonomikai bei galimybes, kuriomis galime pasinaudoti.

Skaityti daugiau

Nuo COVID-19 nukentėjęs verslas jau gali kreiptis dėl patalpų nuomos išlaidų dalinio kompensavimo

Įmonės ar verslininkai, kurių veikla dėl paskelbto karantino buvo sustabdyta, ją vykdantys nuomotose patalpose, gali kreiptis į nacionalinę plėtros įstaigą „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) dėl patalpų nuomos išlaidų dalinio kompensavimo.

Skaityti daugiau

Dėl COVID-19 pandemijos INVEGA eksporto kredito garantijos teikiamos ir eksportuojantiems į Europą

Dėl COVID-19 pandemijos Europos Komisija (EK) laikinai išplėtė didesnės rizikos eksporto rinkų apibrėžimą, įtraukdama ir Europos Sąjungos (ES) nares bei kitas valstybes iki šiol laikytas mažai rizikingomis. Šis sprendimas leidžia Lietuvos nacionalinės plėtros įstaigai „Investicijų ir verslo garantijos“ (toliau – INVEGA) teikti eksporto kredito garantijas įmonėms, eksportuojančioms lietuviškas prekes ir į Europą. 

Skaityti daugiau

Didinamos pagalbos verslui finansavimo sumos ir lengvinami reikalavimai

Nuo šiandien įsigalioja Ekonomikos ir inovacijų ministerijos patvirtinti palengvinimai verslui pasinaudoti finansinėmis priemonėmis, kurie sudarys geresnes sąlygas gauti lengvatines paskolas ir paskolas sąskaitoms apmokėti bei palūkanoms kompensuoti.

Skaityti daugiau

Rekomendacijos darbdaviams, kai įmonės darbuotojui yra nustatytas COVID-19 atvejis

Valstybinė darbo inspekcija informuoja. Lietuvoje paskelbus ekstremalią situaciją laikinosios papildomos atsargos priemonės taikomos, kol tęsis nepalanki epidemiologinė situacija. Susirgus įmonės darbuotojui svarbu laiku imtis priemonių, kad būtų sumažinta ligos išplitimo rizika tarp kitų įmonės darbuotojų.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 255 įmones, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums