Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Susitikimas su Vilniaus Universiteto rektoriumi

Išsilavinęs žmogus keturis kartus daugiau sukuria gerovės visuomenei ir sau nei tas, kuris išsilavinimo neturi - tai įrodyta!

 
 

Skaityti daugiau

Startuos bandomasis socialinės atsakomybės projektas

Pasaulinės tendencijos akivaizdžios – verslas negali būti sėkmingas nesėkmingose visuomenėse! Tad įmonių socialinė atsakomybė tampa nauja norma.

Skaityti daugiau

Praėjusią savaitę užbaigėme Rūmų bendruomenės strategine sesija

Norime pasidžiaugti, kad atviras, gyvas ir produktyvus pokalbis apie bendrą verslo bendruomenės ateitį bei naujas sąlygas, reikalaujančias naujų veikimo būdų, padėjo įsivardinti, ką norėsime pasiekti visi bendrai iki kitos rinkiminės generalinės asamblėjos.

Skaityti daugiau

Šiauliuose lankėsi Ekonomikos ir inovacijų viceministras Marius Skuodis

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vytis Lembutis, viceministro lankymosi Šiaulių oro uoste, LEZ teritorijoje ir kitų susitikimų metu, turėjo puikią progą aptarti verslo situaciją Šiaulių mieste bei oro uosto išskirtinį indėlį į regiono ekonomikos perspektyvą.  

Skaityti daugiau

Pasirašytas ketinimų protokolas

2020-08-27 Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija kartu su LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei aukštųjų mokyklų, verslo asociacijų, regioninių švietimo centrų ir kitų organizacijų atstovais pasirašė protokolą dėl bendradarbiavimo plėtojant STEAM (gamtos mokslų, technologijų, inžinerinio, menų ir matematinio ugdymo) centrų tinklą Lietuvoje. 

Skaityti daugiau

Šiaulių miesto verslo tarybos posėdis

Pasitarimą pradėjo Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vytis Lembutis, pasiūlydamas sutarti dėl šių metų pirmininkavimo verslo tarybai. Bendru sutarimu sutarta, kad 2020 metais pirmininkauja ŠPPAR. Nuo Rūmų verslo taryboje dalyvauja ir viceprezidentas Stanislovas Grušas, generalinis direktorius Alfredas Jonuška.  

Skaityti daugiau

Sveikiname naujus Rūmų narius!

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai buria tiek jauną, tiek jau brandų verslą aktyviai bendrystei, atstovauja ir gina verslo interesus regione ir Lietuvoje. Sveikiname prie Rūmų verslo bendruomenės prisijungus naujas įmones ir verslininkus!

Rugpjūčio pradžioje prie Rūmų bendruomenės prisijungė 2 įmonės: Kontėna, UAB (Maisto produktų gamyba. Šakočiai, gira, kastinys, obuolių morkų saldainiai, konditerija. Mažmeninė, didmeninė prekyba. Šakočių kepimo, kastinio sukimo edukacinės programos); UAB Informacinės sistemos ir technologijos (Informacinių technologijų produktų ir infrastruktūros pardavimas ir priežiūra, visos duomenų centro paslaugos, serveriai, svetainių talpinimas).

Skaityti daugiau

Aptarta Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų veikla Mažeikių rajone

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vytis Lembutis ir generalinis direktorius Alfredas Jonuška penktadienį lankėsi Mažeikių rajono savivaldybėje. Rūmų vadovus priėmė Mažeikių rajono savivaldybė meras Vidmantas Macevičius ir mero patarėjas Virgilijus Radvilas. Susitikime buvo aptarta ekonominė padėtis, galimybės vystytis ir kurtis naujam verslui Mažeikių rajone.

Skaityti daugiau

Kviečiame įmones dalyvauti EUROCHAMBRES kasmetinėje apklausoje

Eurochambres vykdo tradicinę kasmetinę Europos įmonių apklausą, įvertina įmonių lūkesčius atskirose šalyse. Apibendrinti duomenys naudojami argumentams dirbant su Europos Komisija ir Vadovų taryba, taip pat jie diskutuojami tradiciniame Europos Ekonomikos Forume.

Šį apklausa ypatinga, nes atspindės verslo lūkesčius pandemijos ir nuosmukio sąlygomis.

Skaityti daugiau

Pristatyti ŠPPAR klientų pasitenkinimo tyrimo rezultatai

Šiandien ŠPPAR vadovai, tarybos nariai, komitetų pirmininkai jungėsi į nuotolinį narių ir kitų regiono įmonių apklausos - klientų pasitenkinimo tyrimo pristatymą, kurį Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų užsakymu atliko rinkos tyrimų įmonė Eurotela UAB.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 269 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums