PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Aukščiausių šalies vadovų dėmesys tarptautinei konferencijai "Žiedinė ekonomika konkurencingiems regionams"

Lapkričio 28-ąją Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmai Šiauliuose subūrė kelis šimtus dalyvių, neabejingų aplinkosaugos problemoms, klimato kaitai, tvariam ūkio augimui, švaresnei aplinkai, didesnei ateities kartų gerovei į tarptautinę konferenciją "Žiedinė ekonomika konkurencingiems regionams".

Džiugu, kad šis Šiaulių miesto reprezentacinis renginys sulaukė aukščiausių šalies vadovų dėmesio. Išdidžiai dalinamės J. E. Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos kriepimusi į tarptautinės konferencijos "Žiedinė ekonomika konkurencingiems regionams" dalyvius.

Skaityti daugiau

Verslo ir pasiekimų parodos „ŠIAULIAI‘2019“ Nominacijos

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir šiemet lieka ištikimi tradicijai – trečiąją Verslo ir pasiekimų parodos ŠIAULIAI 2019 dieną apdovanoti parodos dalyvius nominacijomis.  

Skaityti daugiau

Lietuvoje veikiantys Rūmai palaiko LLRI iniciatyvą

Lietuvoje veikiantys Šiaulių, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai nepritaria kartu su 2020-ųjų biudžetu siūlomiems skubotiems, nepakankamai išdiskutuotiems su visuomene mokesčių (nekilnojamo turto, žemės mokesčių, akcizų ir kt.) pakeitimams.    

Skaityti daugiau

Auga Lietuvoje dirbančių užsieniečių skaičius

„Sodra“ pristatė vyraujančias užsieniečių įdarbinimo tendencijas  Lietuvoje. Per metus Lietuvoje dirbančių užsieniečių skaičius  išaugo beveik 2 kartus. 

Skaityti daugiau

Išrinktas naujas Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas

Spalio 29 dieną vykusiame Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidiumo posėdyje naujuoju asociacijos prezidentu išrinktas Rimas Varkulevičius – viešbučių grupės „Best Baltic Hotels“ generalinis direktorius. 

Skaityti daugiau

Šiaulių rajono verslo tarybos nariai apsilankė Kauno rajone

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai inicijavo verslo tarybos vizitą į Kauno rajoną ir susipažinimą su Kauno rajono, kaip žiedinės savivaldybės, vykdoma ekonomine, socialine politika,  verslo ir savivaldybės bendradarbiavimo  rezultatais.

Skaityti daugiau

Baltijos baldų klasterio įmonių verslo misija JAV

2019 m. spalio 16  d. Baltijos baldų klasterio įmonės išvyko į verslo misiją JAV. Verslo misijos metu lankomasi  High Point Market | The World's Home for Home Furnishings parodoje, JAV, dalyvaujama B2B susitikimuose bei susitikimuose su Lietuvos ambasados atstovais. 

Skaityti daugiau

Įmonių verslo misija į parodą BYGG REIS DEG 2019

2019 m. spalio 16-19 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai savo paslaugas pristatė jungtiniame įmonių stende didžiausioje Norvegijos statybų parodoje BYGG REIS DEG 2019. 

Skaityti daugiau

Kvietimas mokytis mažų ir vidutinių įmonių darbuotojams

Kviečiame mažų ir vidutinių įmonių darbuotojus dalyvauti projekte, skirtame ugdyti būsimų darbuotojų analitinis gebėjimus. Projekto partneris – Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia įmonių darbuotojus jungtis į pilotinę projekto dalyvių grupę. Jos tikslas – išbandyti ir įvertinti Airijos Limeriko universiteto sukurtas mokymų progamas, skirtas būsimų darbuotojų analitinių gebėjimų ugdymui.   

Skaityti daugiau

Sveikiname naujus Rūmų narius!

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai buria tiek jauną, tiek jau brandų verslą aktyviai bendrystei, atstovauja ir gina verslo interesus regione ir Lietuvoje. Sveikiname prie Rūmų verslo bendruomenės prisijungus naujas įmones ir verslininkus! Per šiuos metus prie Rūmų narių jau prisijungė net 50 įmonių! 

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
„COVID-19. Vienas lauke - ne karys“


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums