Europos Komisija patikslino ketvirtos produktų kategorijos (lakštai, padengti arba apvilkti metalu) importo kvotas atskiroms valstybėms. Komisijos reglamentas (ES) 2021/1091: Lietuvių kalba https://eur-lex.europa.eu/legal-content/LT/TXT/PDF/?uri=CELEX:32021R1091&from=LT

Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

2013 kovo 1 d. Šiaulių PPAR vyko Generalinė narių asamblėja

Dalyvavusieji išklausė  auditoriaus, mokesčių konsultanto Artūro Kapitanovo, nuo Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos  2013 m. paskirto į LR Vyriausybės darbo grupę, skirtą Lietuvos mokesčių sistemos pertvarkos klausimams spręsti, pranešimą „Mokesčių keitimo perspektyvos Lietuvoje“. Įteikti pažymėjimai naujiems ŠPPAR nariams.

Skaityti daugiau

Jaunimo verslumo turnyras FIX‘¹³

Šių metų vasario 13 dieną Šiaulių universiteto Socialinių mokslų fakultete vyko FIX‘¹³ pirmasis etapas, kuriame susirungė net 18 komandų iš Šiaulių, Mažeikių, Telšių, Radviliškio ir Kuršėnų įvairių ugdymo įstaigų (6 komandos iš profesinių mokyklų, 7 komandos iš gimnazijų, 5 komandos iš kolegijų); iš viso renginyje dalyvavo apie 120 dalyvių. Renginio organizatoriai - Šiaulių universiteto Socialinių mokslų fakultetas (ŠU SMF); Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai (ŠPPAR); ŠU SMF Interaktyvių studijų centras ir ŠU SMF  Studentų atstovybė.

Skaityti daugiau

Stokholmo baldų ir apšvietimo paroda 2013

2013 vasario 5-9 dienomis Šiaulių PPAR ir UAB Grafų baldai bendrame stende dalyvavo Stokholmo baldų ir apšvietimo parodoje (Stokholm Furniture and Light Fair). Ši paroda yra didžiausias Skandinavijos baldų ir apšvietimo dizaino sektoriaus renginys,  pritraukiantis daugiau nei 700 įmonių-dalyvių ir daugiau nei 40 tūkst. lankytojų.

Skaityti daugiau

Lietuvos Respublikos vyriausybėje vyko 2012 metų apdovanojimai

Š.m. Vasario 8 d. Vilniuje, Lietuvos respublikos vyriausybėje vyko 2012 metų apdovanojimai. Buvo įteikti apdovanojimai įmonėms, kurios dalyvavo konkursuose „Lietuvos eksporto prizas 2012“ ir „Lietuvos metų verslininkė/vadovė 2012“ (sėkmingiausiai verslui vadovaujanti moteris). Taip pat buvo įteikti garbės ženklai - II laipsnio sidabro “Darbo žvaigždė”.

Skaityti daugiau
FIX’13 IŠDRĮSK BŪTI VERSLUS. ĮRODYK, KAD ESI KŪRYBINGAS...

Jaunimo verslumo turnyras

Kviečiame profesinio mokymo įstaigas suburti keturių dalyvių komandą ir dalyvauti jaunimo verslumo turnyre FIX’13 (Future Ideas Experiments), kuris vyks šių metų vasario 13 ir 20 d. Šiaulių universiteto Socialinių mokslų fakultete. 

Skaityti daugiau

Startuoja projektas „Best Agers Lighthouses“

2013 m. Sausio 23-25 dienomis Šiaulių PPAR atstovai dalyvavo projekto „Best Agers Lighthouses“ pirmąjame partnerių susitikime. Šis projektas tai anksčiau vykusio Baltijos jūros regiono 2007-2013 programos projekto „Best Agers“ tęsinys, kuris baigėsi praeitų metų gruodžio mėn.

Skaityti daugiau

Kviečiame siūlyti kandidatus Rūmų apdovanojimams

Artėjant kasmetinei Rūmų asamblėjai (visuotinas susirinkimas), kviečiame išsakyti savo nuomonę ir teikti pasiūlymus dėl apdovanojimų. Asamblėjos metu teiksime III laipsnio Darbo žvaigždę ir padėkos ženklą. Taip pat vasario 8 d. Vyriausybėje   bus įteiktos II laipsnio darbo žvaigždės kartu su eksporto prizais ir moters verslininkės apdovanojimu.

Skaityti daugiau

Švedijos ambasadorė J.E. Cecilia Barbro RUTHSTRÖM-RUIN bendravo su rūmų nariais

2013 sausio 15d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Švedijos ambasadorė J.E. ponia Cecilia Barbro RUTHSTRÖM-RUIN ir susitiko su įmonėmis, turinčiomis ar planuojančiomis turėti verslo ryšių su Švedija.

Skaityti daugiau

Verslininkai susitiko su LR ūkio ministre Birute Vėsaite

Lietuvos Respublikos ūkio ministrė Birutė Vėsaitė savo pirmąjį vizitą sausio 4 d. surengė į Šiaulius. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyko susitikimas su verslo atstovais. jame dalyvavo ŠPPAR tarybos nariai, Šiaulių pramonininkų asociacijos ir Šiaulių rajono verslininkų asociacijos atstovai bei visų organizacijų prezidentai.

Skaityti daugiau

ĮMONĖS KVIEČIAMOS DALYVAUTI KONKURSE

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija kviečia Lietuvos įmones dalyvauti konkurse „Lietuvos eksporto prizas 2012“, taip pat papildomoje nominacijoje „Lietuvos metų verslininkė/vadovė 2012“ (sėkmingiausiai verslui vadovaujanti moteris).

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums