Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Pažymėjimai įteikti baigusiems mokymo kursą įmonių atstovams

2020 liepos 8 d., praėjus daugiau kaip 5 mokymų mėnesiams, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose įvyko baigiamasis tarptautinio Re Innovate projekto “Sumanūs tyrimai XXI amžiaus verslo įgūdžiams“ mokymų programos renginys, kurio metu buvo įteikti sėkmingą mokymų pabaigimą patvirtinantys pažymėjimai, pasidalinta nuomonėmis, programa pristatyta švietimo įstaigoms. 

Skaityti daugiau

Nuotolinis seminaras vadovams

Šiandien įmonių vadovai jungėsi į nuotolinį seminarą "Kontroliuojamų sandorių kainodara: įvadas vadovams", kurio metu lektorė Lorena Paškūnaitė-Lickan (UAB "Lexin auditas") supažindino dalyvius su naujovėmis šioje srityje ir pagrindiniais reikalavimais įmonėms. Nuotolinio renginio metu pateikta daug praktinių pavyzdžių ir apžvelgta teismų praktika.

Skaityti daugiau

Sveikiname naujus Rūmų narius!

Birželio 19 prie Rūmų bendruomenės prisijungė 4 įmonės: Šiauliai plius, VšĮ ( Etaplius regioninių naujienų platforma - portalas www.etaplius.lt ); UAB "Vandoras" (šilumos siurbliai, oro kondicionieriai ir jų montavimas, šildymo ir vandentiekio sistemos); Ekoenergas UAB (energetika, saulės elektrinės, alternatyvi energija); Autogema UAB / Mikroautobusų, Komercinio transporto įrengimas ir gamyba (komercinio transporto gamyba)

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generaliniu direktoriumi paskirtas Alfredas Jonuška

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad birželio 19 dieną pirmą kartą po karantino susirinkusi gyvai ir posėdžiavusi kovo 9 dieną išrinkta naujos kadencijos Rūmų Taryba generaliniu direktoriumi,  prezidento Vyčio Lembučio teikimu, paskyrė Alfredą Jonušką.

Skaityti daugiau

Įteikti apdovanojimai Rūmų nariams

2020-06-19 Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarybos posėdžio metu įteikti apdovanojimai „Rūmų geriausieji 2019“.

Skaityti daugiau

Patvirtinti ŠPPAR specializuotų komitetų pirmininkai

Generalinėje asamblėjoje, vykusioje prieš karantiną, priimtas Rūmų narių sprendimas suformuoti šešis ŠPPAR specializuotus komitetus. Specializuoti komitetai - tai puiki galimybė išsakyti savo nuomonę Rūmams visais ekonomikos ir ūkio veiklos klausimais, kelti klausimus ir ieškoti sprendimų visose veiklos srityse.

Skaityti daugiau

Telšių filialo renginys

Dar vienas draugiškas susitikimas įvyko 2020 m. birželio 20 d. Telšiuose, Getautės žvyro karjere. ŠPPAR Telšių filialas artimai bendradarbiauja su AUTO BRAVA kompanija ir kartu nutarė suorganizuoti Džipų fiestą visiems norintiems Telšių filialo nariams. 

Skaityti daugiau

Išrinkti ŠPPAR Telšių filialo pirmininkas ir taryba

Pasibaigus karantinui ŠPPAR Telšių filialas nieko nelaukdamas sukvietė narius į visuotinį – rinkiminį susirinkimą. 

Skaityti daugiau

E-diskusija su INVEGA

Susitikimus su verslo paramos dėl COVID-19 priemones administruojančiomis institucijomis baigėme diskusija su INVEGA. Generalinio direktoriaus pavaduotoja Inga Beiliūnienė pristatė pagalbos verslui, nukentėjusiam dėl COVID-19 pagrindines kryptis ir jų priemones. 

Skaityti daugiau

Rūmų nariai susitiko su LR Prezidentu Gitanu Nausėda

2020 m. birželio 10 d. Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su komanda dirbo Naujojoje Akmenėje, Šiaulių regione, kur susitiko su Šiaulių regiono merais bei verslo atstovais.
 Aptarta regiono mokestinė aplinka, Šiaulių oro uosto plėtros, verslo aplinkos regione klausimai. Didelis dėmesys skirtas techninių ir inžinerinių specialybių parengimo aukštosiose mokyklose klausimams.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 269 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums