PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Valstybė teiks daugiau garantijų verslui

Siekiant palengvinti verslo prieigą prie finansavimo šaltinių, plečiamas INVEGA paslaugų spektras. INVEGA galės teikti garantijas už naudotos įrangos (įrenginių) įsigijimą, už paslaugų eksporto sandorius ir už obligacijų įsigijimą. 

Skaityti daugiau

Planuojami mokesčių įstatymų pakeitimai

Yra parengti net penkių mokesčių įstatymų projektai (nekilnojamo turto mokesčio, žemės mokesčio, komandiruočių sąnaudų atskaitymo iš pajamų, akcizų, gyventojų pajamų mokesčio). Mokesčių įstatymų projektai, pasak Finansų ministerijos, yra parengti siekiant mokesčių struktūros tobulinimo, ekonomikos augimui mažiau žalingų mokesčių bazės sukūrimo. Kviečiame susipažinti su 4 įstatymų pakeitimų projektais. Verslo atstovų atsiliepimų laukiame iki spalio 11 d. el. paštu siauliai@chambers.lt    

Skaityti daugiau

Šiaulių PPAR atstovai dalyvauja Eurochambres Ekonomikos forume Romoje

Eurochambres Ekonomikos forume Romoje spalio 7-8 dienomis. Šio forumo šūkis - Rūmai Europai : kartu dėl tvaraus augimo. Nuo Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų dalyvauja Alfredas Jonuška.

Skaityti daugiau

ATLIKTAS MASINIS ŽEMĖS IR NEKILNOJAMOJO TURTO VERTINIMAS

Kiekvienais metais Registrų centras atlieka žemės ir nekilnojamojo turto vertinimą ir nustato vidutinę rinkos vertę. Šie masinio vertinimo rezultatai dar nėra patvirtinti, jie dabar yra svarstymo stadijoje ir dabar teikiami savivaldybėms derinimui ir pastabų pateikimui iki spalio 11 d. Įmonėms nėra privaloma derinti, bet galėtume pateikti pastabas savivaldybėms. Masinio vertinimo rezultatai yra tvirtinami gruodžio mėn. Šiais metais nustatyti žemės ir nekilnojamo turto masinio vertinimo rezultatai neturės reikšmės apskaičiuojant žemės ir nekilnojamojoturto mokesčius, nes dar nepasibaigęs 5 metų laikotarpis (pagal įstatymus kas 5metus nustatoma mokestinė vertė nuo kurios skaičiuojami mokesčiai). Tai turi reikšmės nuomos už valstybinę žemę mokesčiui, kuris apskaičiuojamas pagal einamųjų metų sausio 1 d. taikytus žemės verčių žemėlapius, t.y žemės naudotojams.

Skaityti daugiau

Sveikiname kolegas su gražia sukaktimi

Spalio 1 dieną sveikinome Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmus, švenčiančius 100 metų jubiliejų.

Skaityti daugiau

NEO-FIN klubo narių susitikimas darbo ginčų tema

Paskutinė rugsėjo mėnesio diena Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose aktyvi, turininga, informatyvi, gausi Rūmų narius suburiančiais renginiais.

Skaityti daugiau

Įmonių verslo misija į parodą “Premiere Vision” Paryžiuje

2019 m. rugsėjo 17-19 dienomis Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai dalyvavo verslo misijoje į tarptautinę mados, drabužių parodą "PremiereVision 2019”. Verslo misijoje dalyvauja drabužių, aksesuarų, tekstilės spaudos gamybos įmonės.

Skaityti daugiau

Šiaulių miesto savivaldybės parama įmonėms dalyvaujančioms parodoje

Šiaulių miesto savivaldybė teikia paramą Šiaulių miesto SVV įmonėms, asmenims, veikiantiems pagal individualios veiklos pažymą ar verslo liudijimą – dalyvavimo parodoje išlaidų daliniam dengimui. Paraiškas gali teikti smulkiojo verslo subjektai, veikiantys ne ilgiau nei trejus metus, veiklą vykdantys paslaugų arba gamybos srityse, per pastaruosius trejus metus nesinaudoję dalyvavimo parodoje išlaidų dalinio dengimo parama.

Skaityti daugiau

Rūmų narių vizitas į Lietuvos ambasadą Prancūzijoje

Rugsėjo 9 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai dalyvavo susitikime su Lietuvos Respublikos ambasadoriumi Prancūzijoje ir komercijos atašė. Susitikimas vyko  Lietuvos Respublikos  ambasadoje Paryžiuje. Jo metu įmonės dalinosi planais ir lūkesčiais, susijusiais su Prancūzijos rinka, diskutavo  apie galimybes ir ambasados atstovų pagalbos poreikį.  

Skaityti daugiau

Įmonių verslo misija į parodą “Maison & Objet” Paryžiuje

2019 m. rugsėjo 8 - 10 dienomis organizuojama verslo misija į interjero dizaino parodą “Maison & Objet 2019”. Verslo misijoje dalyvauja baldų gamybos ir projektavimo, interjero dizaino paslaugas teikiančios įmonės.  

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
„COVID-19. Vienas lauke - ne karys“


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums