PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Šiaulių regiono įmonių verslo misija į parodą “Spoga+Gafa” Kelne, Vokietijoje

2019 m. rugsėjo 2 - 4 dienomis organizuojama verslo misija į baldų parodą “Spoga+Gafa 2019”. Verslo misijos metu baldų gamybos ir projektavimo/interjero dizaino įmonės lankant parodą dalyvauja  susitikimuose su jau esamais įmonių partneriais, potencialiais klientais. 

Skaityti daugiau

NEO-FIN klubas sveikina naujus narius

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų NEO-FIN klubas įkurtas š. m. gegužės 27 d. auga ir stiprėja. Rugpjūčio 12 d. klubo valdybos posėdžio metu priimti nauji NEO-FIN klubo nariai – finansų vadovai, finansininkai, vyr. buhalteriai, buhalteriai, apskaitininkai net iš trylikos Šiaulių regiono įmonių. Vos keletą mėnesių veikiančio klubo bendruomenė šiandien jau vienija daugiau nei dvi dešimtis finansų ir buhalterijos srityje dirbančių vadovų ir specialistų. „NEO-FIN klubas“ vienija Rūmų narių atstovus, kurie siekia veikti atsakingai, remiasi etiškos veiklos principais, gerbia žmogaus teises, saugo aplinką, netoleruoja korupcijos, siekia pilietinės visuomenės kūrimo. Klubo veikla grindžiama Narių tarpusavio pasitikėjimu, pagarba, etišku elgesiu bei aktyviu dalyvavimu.

Skaityti daugiau

Šiaulių PPAR verslininkų delegacija iš Turkijos

2019 m. rugpjūčio 6 dieną priėmėme verslininkų delegaciją iš Turkijos Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası prekybos ir pramonės rūmų. Verslininkai iš Turkijos ieškojo verslo interesų statybos, baldų gamybos, turizmo srityse. Generalinis direktorius Alfredas Jonuška pristatė rūmų veiklą, susitikimuose dalyvavo rūmų nariai: If draudimasTransmėja, UAB Baltic travel service, UAB 
Jupojos statybinės medžiagos, UAB Skorpionas.

Skaityti daugiau

Rūmų atstovų susitikimas su Turkijos Čorum miesto delegacija Telšiuose

Turkijos Čorum miesto delegacija atvyko į Telšius. Delegacijoje ir Čorumo prekybos ir pramonės rūmų atstovai. Alfredas Jonuška, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius, susitikime pristatė Rūmų Telšių filialo veiklą ir Lietuvos bei regiono verslo situaciją ir ekonominio bendradarbiavimo galimybes. 

Skaityti daugiau

FORCE MAJEURE PAŽYMŲ IŠDAVIMAS DĖL SAUSROS SUKELTŲ NUOSTOLIŲ

Lietuvos prekybos pramonės ir amatų rūmai pagal veiklos zonas (Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio ir Šiaulių rūmai), vadovaudamiesi teisės aktais , išduoda Nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybes liudijančias pažymas ūkine – komercine veikla užsiimantiems fiziniams ir juridiniams asmenims. Situaciją žemės ūkio srityje atsiskaitant pagal sutartis tarp žemės ūkio produkcijos gamintojų ir perdirbėjų apsunkina ir tai, jog didelė dalis praėjusiais metais neįvykdytų įsipareigojimų buvo perkelti į šiuos metus. 

Skaityti daugiau

Šiaulių ir Telšių regionų įmonių verslo misija į parodą “Turkey Build”

2019 m. birželio 19-23 dienomis organizuojama verslo misija, kurioje dalyvauja SVV įmonės iš Šiaulių ir Telšių regionų tarp kurių yra Koning, Aukstata, Račkausko Agrotech, Elitus, Tradeconsultant ir  kt. Pagrindinis misijos tikslas – naujos ir inovatyvios idėjos, nauji klientai, naujos partnerystės, didesnis įmonių konkurencingumas, būdai ir priemonės, padėsiančios persiorientuoti į aukštesnės pridėtinės vertės kūrimą.

Skaityti daugiau

Užsienio reikalų ministerijos padėka Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmams

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai sulaukė gražios padėkos iš Užsienio reikalų ministerijos už pagalbą organizuojant  Lietuvos diplomatinio korpuso ekonomikos diplomatų ir komercijos atašė metinį suvažiavimą birželio 11 d. 

Skaityti daugiau

Lietuvos diplomatinio korpuso ekonomikos diplomatams ir komercijos atašė pristatytas Šiaulių regiono verslas

Vakar vyko metinis Lietuvos ambasadose dirbančių specialistų suvažiavimas. Šia proga Šiauliuose lankėsi daugiau nei 70 Lietuvos diplomatų ir specialiųjų ekonomikos atašė dirbančių 52 LR ambasadose, konsulatuose, misijose visame pasaulyje.

Pirmoji susitikimo dalis vyko vienoje gražiausių ir istoriškai Šiaulių regiono verslui reikšmingoje vietoje – Chaimo Frenkelio viloje. Atvykusius diplomatus ir ekonomikos srityje dirbančius specialiuosius atašė sveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas. Susitikimo metu VšĮ „Versli Lietuva“ atstovas Vadimas Ivanovas pristatė Šiaulių apskrities ekonomikos raidos tendencijas, UAB „Šiaulių LEZ“ valdybos narys Tomas Jaskeliavičius pristatė Šiaulių laisvosios ekonominė zonos teikaimas galimybes ir plėtrą.

Skaityti daugiau

Šiauliuose pradėjo veikti NEO-FIN klubas

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų taryba gegužės 27 d.vienbalsiai pritarė NEO-FIN klubo steigimui. Klubo steigimą inicijavo  ŠPPAR nariai: UAB “Solidus vox”, UAB "Baltik vairas", UAB "Bigso", UAB “Ronelda”, UAB "Grafų baldai", UAB “LTintus”, UAB "Baltic Champs", UAB "Redal", UAB “Konta LT”, UAB „Medicinos linija“. Vadovauti klubui patikėta UAB “Solidus vox” vadovei, auditorei, lektorei, mentorei Jurgitai Navikienei.

Kodėl NEO-FIN klubas? Kaip teigia klubo vadovė Jurgita Navikienė: „Tokia iniciatyva, suburianti finansų ir buhalterijos specialistus, Šiauliuose jau seniai buvo būtina ir reikalinga. Pavadinime žodis NEO atspindi pokyčius ir iššūkius, kuriais gyvena minėtų profesijų atstovai. Kaip ir daugelis profesijų, šiandieniniai finansininkai ir buhalteriai yra priversti “transformuotis” – nebeužtenka tik techninio darbo, “ėjimo pramintu keliu” – reikia vis daugiau kūrybiškumo, psichologijos, analitikos gebėjimų.     

 

Skaityti daugiau

Prekybos, pramonės ir amatų rūmų Telšių filialo atidarymo šventė

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su kitais Lietuvoje veikiančiais prekybos, pramonės ir amatų rūmais yra stipriausia asocijuota verslo struktūra regione, turinti bene didžiausią realiai veikiančių narių skaičių. Rūmai daugiau nei 20 metų buria tiek jauną, tiek brandų verslą aktyviai bendrystei ne tik Šiaulių, bet ir Telšių regione. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų taryba balandžio 9 dieną vieningai pritarė Telšių filialo steigimui, o gegužės 31 d. iškilmingai atidarytas prekybos, pramonės ir amatų  rūmų Telšių filialas.

Filialo atidarymo šventės metu bene pažangiausios, stipriausios, lyderiaujančios, nuolat augančios verslo bendruomenės Šiaurės Lietuvos regione atstovus sveikino, sėkmės ir susikalbėjimo linkėjo LR ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas, Telšių raj. meras Kęstutis Gusarovas, Tarybos nariai,Užimtumo tarnybos, Valstybinės mokesčių inspekcijos atstovai ir kiti renginio svečiai.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
„COVID-19. Vienas lauke - ne karys“


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums