PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Prekybos, pramonės ir amatų rūmai jaučia atsakomybę už jaunosios kartos ugdymą

Šiaulių miesto mokinių dalykinių olimpiadų ir konkursų nugalėtojų apdovanojimo šventėje „2019 metų geriausieji“ Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai įsteigė specialųjį apdovanojimą Mantilei Paulauskaitei, Šiaulių „Romuvos“ progimnazijos 8 klasės mokinei už rezultatyvų dalyvavimą Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje (I vieta Šiaulių mieste, II laipsnio diplomas šalyje) bei Vasarei Gaupšaitei, Šiaulių Didždvario gimnazijos 10 klasės (II gimn. klasės) mokinei už rezultatyvų dalyvavimą Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiadoje (IV vieta Šiaulių mieste, I laipsnio diplomas šalyje). 

Sveikiname!

Skaityti daugiau

Sveikiname naujus Rūmų narius!

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai buria tiek jauną, tiek jau brandų verslą aktyviai bendrystei, atstovauja ir gina verslo interesus regione ir Lietuvoje. Sveikiname prie Rūmų verslo bendruomenės prisijungus naujas įmones ir verslininkus! Per šiuos metus prie Rūmų narių jau prisijungė net 46 įmonės! 

2019-05-27 Rūmų Taryba buvo vieninga - nutarta priimti į Rūmus naujus narius: Telšiuose veikiančią draudimo brokerių bendrovę DEXPERT ir statybos paslaugų įmonę GRUNERA; Kelmėje veikiančią saulės energijos įrangos tiekėją  JUKVAS; TRADECONSULTANT įmonę, konsultuojančią įmones ir verslininkus, prekiaujančius ar siekiančius prekiauti, užmegzti verslo ryšių su tolimosios Azijos šalimis, tokiomis kaip Kinija ar Taivanas.  

Skaityti daugiau

Rūmų nariui - Ruvera, UAB įteiktas "Sėkmingos verslo įmonės 2018" apdovanojimas

Vakar Šiaulių Prekybos, pramonės ir amatų Rūmų tarybos posėdžio metu Rūmų nario - Ruvera, UAB vadovui Arūnui Rupšiui įteikta garbinga  "Sėkmingos verslo įmonės 2018  mažų ir vidutinių įmonių grupėje" nominacija.   

Skaityti daugiau

Šiaulių ir Telšių regionų įmonių verslo misija į parodą “Interzum” Kelne, Vokietijoje

2019 m. gegužės 21-23 dienomis organizuojama verslo misija į baldų parodą “Interzum 2019”. Verslo misijos metu baldų gamybos ir projektavimo/interjero dizaino įmonės lankant parodą dalyvauja  susitikimuose su jau esamais įmonių partneriais, potencialiais klientais. 

Skaityti daugiau

Europos darbdaviai ragina kurti atvirą, vieningą ir stiprią ES

Europos Sąjungos šalių darbdavių atstovai Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komitete artėjant rinkimams į Europos Parlamentą sutarė dėl kreipimosi į visuomenę. 

Mes, kaip Europos darbdavių ir verslininkų atstovai, tikime Europos Sąjunga ir giname jos vertybes – demokratiją, laisvę, pagrindines teises ir teisinės valstybės principus. 

Skaityti daugiau

Šiaulių vadovų klubas pradeda veiklą

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų taryba vienbalsiai pritarė Šiaulių vadovų klubo įsteigimui. Kubo steigimą inicijavo 8 ŠPPAR nariai: UAB "Baltik vairas", UAB"Medicinos linija", AB "Telia Lietuva", UAB "Grafų baldai", UAB "Jupojos technika", UAB "Baltic Champs", UAB "Redal", UAB "Laurema". Vadovauti klubui patikėta UAB "Baltik vairas" generaliniam direktoriui Žilvinui Dubosui.  Kaip teigia klubo vadovas Žilvinas Dubosas: „Tokia bendradarbiavimo platforma Šiauliuose jau seniai buvo būtina ir reikalinga. Dažnai vadovai dalyvauja įvairiuose renginiuose, bendrauja su šimtais žmonių, tačiau formos, kur vadovas gali bendrauti profesine prasme, keistis informacija, dalintis ja – Šiauliuose nebuvo. Klubas sau kelia rimtus tikslus, kurių pagrindinis – dalintis informacija, tobulėti profesine prasme, netgi savo patyrimu prisidėti prie miesto bei regiono socialinės, visuomeninės ir ekonominės plėtros.“

Skaityti daugiau

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijai laikinai vadovaus S. Gailiūnas

Nuo praėjusių metų spalio Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijai vadovavęs virtuvių įrangos gamintojos „Novameta“ valdybos pirmininkas Benjaminas Žemaitis pasitraukė iš pareigų. Laikinai jo pareigas perėmė Panevėžio PPAR prezidentas, bendrovės „Lietkabelis“ vadovas Sigitas Gailiūnas

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų Telšių filialo nariai priima sprendimus

Rūmų Telšių filialo nariai balandžio 15 d. susirinko spręsti organizacinių klausimų. Pirmiausia reikėjo išsirinkti filialo tarybą ir jos pirmininką, kurį galėtų tvirtinti ŠPPAR taryba. Be didelių diskusijų, visų susirinkusių pritarimu ŠPPAR Telšių filialo tarybos pirmininku išrinktas UAB "KV group" vadovas Mantas Vaškys

Skaityti daugiau

Gerbiami Rūmų nariai, partneriai, kolegos, sveikiname Jus su šv. Velykomis!

Sveikiname naujus Rūmų narius!

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai buria tiek jauną, tiek jau brandų verslą aktyviai bendrystei, atstovauja ir gina verslo interesus regione ir Lietuvoje. Sveikiname prie Rūmų verslo bendruomenės prisijungus naujas įmones ir verslininkus! Per šiuos metus prie Rūmų narių jau prisijungė net 42 įmonės! 

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
„COVID-19. Vienas lauke - ne karys“


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums