PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Įmonių verslo misija į parodą BYGG REIS DEG 2019
2019 10 21

2019 m. spalio 16-19 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai savo paslaugas pristatė jungtiniame įmonių stende didžiausioje Norvegijos statybų parodoje BYGG REIS DEG 2019. 

Dalyvavimas sulaukė išskirtinio dėmesnio, nes rinkai buvo pristatytas visiškai naujas jungtinis produktas „Nuo idėjos iki rakto“, kuomet suburiant vertės grandinę sudarančias įmones nuo projektavimo darbų iki pilno įrengimo baldais.  Į verslo misiją vyko smulkios ir vidutinės įmonės iš Šiaulių ir Vilniaus regionų tarp kurių yra Architektų gildija, S. Remeikos dizaino studija, Gintsta, Avastata, Beržalapė, Elitus, LZ Technika, Žemės ūkio technika, Tradeconsultant, Eirta, Konig, Aukstata ir kt. Pagrindinis misijos tikslas – naujos ir inovatyvios idėjos, nauji klientai, naujos partnerystės, didesnis įmonių konkurencingumas, būdai ir priemonės, padėsiančios persiorientuoti į aukštesnės pridėtinės vertės kūrimą. 

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai vykdo projektus pagal priemonę „Naujos galimybės LT“, kurių metu lietuvišką produkciją gaminančios ir paslaugas teikiančios įmonės dalyvauja užsienyje vykstančiose tarptautinėse parodose ir verslo misijose bei pristatys savo produkciją užsienio partneriams.    


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums