PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Įmonių verslo misija į parodą “Premiere Vision” Paryžiuje
2019 09 20

2019 m. rugsėjo 17-19 dienomis Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai dalyvavo verslo misijoje į tarptautinę mados, drabužių parodą "PremiereVision 2019”. Verslo misijoje dalyvauja drabužių, aksesuarų, tekstilės spaudos gamybos įmonės.

Į verslo misiją vyko smulkios ir vidutinės įmonės iš Šiaulių, Telšių, Vilniaus regionų tarp kurių yra Laurema, Arokadė, ADE Exclusive Design, Laurema graphics, Globalūs projektai.  Pagrindinis misijos tikslas – naujos irinovatyvios idėjos, nauji klientai, naujos partnerystės, didesnis įmoniųkonkurencingumas, būdai ir priemonės, padėsiančios persiorientuoti į aukštesnės pridėtinės vertės kūrimą.

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai vykdo projektus “Kultūrinių irkūrybinių industrijų sektoriaus įmonių eksporto skatinimas Šiaulių regione”pagal priemonę „Naujos galimybės LT“, kurių metu lietuvišką produkciją gaminančios ir paslaugas teikiančios įmonės dalyvaus užsienyje vykstančiose tarptautinėse parodose ir verslo misijose bei pristatys savo produkciją užsienio partneriams.    


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
„COVID-19. Vienas lauke - ne karys“


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums