Europos Komisija patikslino ketvirtos produktų kategorijos (lakštai, padengti arba apvilkti metalu) importo kvotas atskiroms valstybėms. Komisijos reglamentas (ES) 2021/1091: Lietuvių kalba https://eur-lex.europa.eu/legal-content/LT/TXT/PDF/?uri=CELEX:32021R1091&from=LT

Lietuvos Respublikos vyriausybėje vyko 2013 metų apdovanojimai
2014 02 21

Š.m. Vasario 20 d. (ketvirtadienį) Vilniuje, Lietuvos respublikos vyriausybėje vyko 2013 metų apdovanojimai. Buvo įteikti apdovanojimai įmonėms, kurios dalyvavo konkursuose „Lietuvos eksporto prizas 2013“ ir „Lietuvos metų verslininkė/vadovė 2013“ (sėkmingiausiai verslui vadovaujanti moteris). Taip pat buvo įteikti garbės ženklai - II laipsnio sidabro “Darbo žvaigždė”.

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos ir regioninių Rūmų skelbtame konkurse, galėjo dalyvauti eksportuojančios įmonės iš visos Lietuvos ir ne tik Rūmų narės. Konkurse dalyvavo geriausių rezultatų prekių ir paslaugų eksporto srityje pasiekusios ir daugiausia eksportą didinusios Lietuvos įmonės. Vertinant kandidates į metų verslininkės/vadovės nominaciją, buvo kreipiamas dėmesys ne tik į vadovaujamos įmonės rezultatus, bet ir išskirtinai ir į verslininkių ir įmonių vadovių iniciatyvą ir aktyvią jų bendruomeninę veiklą, taikant tarptautinėje verslo bendruomenėje pripažintas normas, tarp jų ir verslo etikos. II laipsnio sidabro “Darbo žvaigždė” teikiama nusipelniusiems šalies regionų verslininkams ir asmenims ženkliai prisidėjusiems gerinant verslo sąlygas šalies regionuose.

Apdovanojimus įteikė Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius ir LPPARA prezidentas dr. Rimantas Stankevičius. Apdovanojimai buvo įteikti visų regionų nusipelniusiems verslininkams ir geriausių eksporto rezultatų pasiekusioms įmonėms.

Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmų taryba įvertino pateiktas paraiškas ir Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija nominavo:

LIETUVOS PREKYBOS, PRAMONĖS IR AMATŲ RŪMŲ GARBĖS ŽENKLAS SIDABRINĖ DARBO ŽVAIGŽDĖ

 Algirdas Butkus, AB Šiaulių bankas valdybos pirmininkas
2013 m. banko padalinių tinklas išsiplėtė iki 76 skyrių 38 miestuose, klientų skaičius perkopė 300 tūkstančių . Šiaulių bankas tapo didžiausiu lietuvišku banku. Per trumpą laiką pavyko sėkmingai integruoti du bankus, užtikrintų tolesnį įsipareigojimų vykdymą ir paslaugų atnaujinimą. Ūkio banko turto perėmimo procesas, kuriam vadovavo Šiaulių banko valdybos pirmininkas Algirdas Butkus, buvo labai operatyvus – priimti netradiciniai, tačiau efektyvūs sprendimai, veiksmai buvo tikslūs. A. Butkui pavyko sutelkti komandą sunkiam darbui, sėkmingai ir sklandžiai suvaldė procesus, garantavo tolesnį pelningą Šiaulių banko augimą ir prisidėjo prie stabilios viso šalies bankinio sektoriaus veiklos – tai reikšmingas ir didelis darbas. Šiaulių bankui iššūkiai tapo galimybėmis. Galimybe kurti ir puoselėti atsakingos, lietuviškos bankininkystės tradiciją, galimybe suteikti kokybiškas paslaugas klientams, galimybe tobulinti darbo metodus ir tobulėti kasdienėje veikloje. Šiaulių bankas, tęsdamas savo veiklą, ir toliau siekia būti stipriu ir pažangiu lietuvišku banku, tapti atsvara užsienio kapitalo bankams, pasirinkimas ir toliau finansuoti smulkųjį ir vidutinį verslą (SVV) nesikeičia – tai yra ilgametė prioritetinė Šiaulių banko veiklos sritis.

„LIETUVOS EKSPORTO PRIZAS“ – 2013 m.

„DIAB“ UAB, direktorė Rima Žurauskaitė
Įmonės veikla – ruošinių iš kompozicinių medžiagų gamyba. Gamina vėjo jėgainių ruošinius ir jachtų korpusų detales. Gamybai naudoja iš plastiko putų pagaminta itin tvirtą ir lengvą kompozicinę medžiagą ir tokių pat savybių turinčią atogrąžų miškuose augančią Balsa medieną. 2013 metais pradėti gaminti produktai naujam rinkos segmentui. Pradėjo eksportuoti į naujas šalis – Prancūziją, Italiją, Jungtinę Karalystę. DIAB bendrovėje įdiegtos kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistemos. Pardavimų pajamos augo nuo 36 mln. Lt. 2012 metais iki 50 mln. Lt. 2013 metais. Eksportuojama visa produkcija – 100 proc.
Apdovanojimą atsiėmė Rima Žurauskaitė, „DIAB“ UAB direktorė.


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums