Lietuvos Verslo Moterų tinklo - susitikimas Šiauliuose
2015 09 14

2015 m. Rugsėjo 11-12 d. Šiauliuose vyko Lietuvos verslo moterų tinklo susitikimas į kurį susirinko virš penkiasdešimt VMT narių iš Vilniaus, Kauno,Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio regionų.

Pirmąją renginio dieną  AB „Gubernija“ vadovė Vijoleta Dunauskienė pakvietė verslo moteris susipažinti su seniausia Lietuvoje  įmone ir alaus darykla. Po vizito VMT narės turėjo galimybę pabendrauti, susipažinti neoficialioje aplinkoje, o antrąją dieną savo gebėjimą dirbti komandoje narės pademonstravo „Ralyje“. Tai pramoginis, mokomasis, pažintinis, žaismingas, azartiškas ir linksmas pasivažinėjimas automobiliais komandose aplankant nuostabiausias Šiaulių regiono vietas. Buvo suformuoti 9 ekipažai, kurių laukė orientavimosi užduotys. Šventinės vakarienės metu visos „Ralio“ komandos buvo apdovanotos rėmėjų įsteigtais prizais. Prizai skirti ne už greitį, bet už entuziazmą, išradingumą, azartą, kantrybę ir kitas moteriškas savybes.
Renginiui einant į pabaigą Gražina Garuolienė, Šiaulių verslo moterų tinko vadovė, perdavė Klaipėdos narėms varpelį, kuris turės sukviesti visas nares į sekantį visuotinį verslo moterų susitikimą.

Renginio akimirkos:

Dėkojame rėmėjams:


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums