Lietuvos Verslo moterų tinklo atstovės aplankė Rumuniją.
2015 09 30

2015 m rugsėjo 23-27 d.d. Lietuvos Verslo moterų tinklo atstovės aplankė Rumuniją. Susitiko su Rumunijos prekybos ir pramonės rūmų atstovais Bukarešte, dalyvavo Ambasadoriaus Arvydo Pociaus priėmime Lietuvos ambasadoje. Susitikime dalyvavo Rumunijos Užsienio reikalų ministerijos atstovai, Ambasados darbuotojai, verslininkai. VMT atstovės aplankė Konstancą ir  susitiko su  Konstancos Jūrų uosto direkcija. Direktorius pravedė ekskursija po uosto teritoriją. Pristatė investicijas, projektus, bendradarbiavimo galimybės. Dalyvavo renginyje Konstancos prekybos ir pramonės rūmuose.

Lietuvos VMT atstovės dalyvavo forume „Bilateral Ekonomic Forum Romania-Lithuania“, susitiko su verslininkais. Susitikimo metu taip pat buvo organizuotas susitikimas su  Konstancos meru, dalyvaujant Lietuvos ambasadoriui Arvydui Pociui ir Rumunijos garbės konsulei Lietuvoje L. Kovaliovaitei.

Bukarešte moterys susitiko   su Rumunijos verslo moterų tinklo   „Women in Business  Romania“ vadove Alice Botnarenco ir įvairaus  Rumunijos verslo  atstovėmis. Įvyko moterų verslų pristatymas, patirties ir verslumo pasikeitimas, buvo aptartos tolimesnio bendradarbiavimo galimybės.

Šiaulių  verslo moterų tinklą atstovavo Renata Beconienė, Aida Adeikienė ir Gražina Garuolienė.


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums