Metų užbaigimo renginyje Šiaulių rajono verslo bendruomenei – padėkos ir linkėjimai
2020 12 18

Gruodžio 17-ąją į nuotolinį Šiaulių rajono verslo bendruomenės renginį, kurį organizavo Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Šiaulių rajono verslininkų asociacija bei Šiaulių rajono savivaldybė rinkosi Šiaulių rajono savivaldybės vadovai, tarybos nariai, verslo atstovai.

Renginį pasveikino verslo atstovai – Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Rimas Varkulevičius, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vytis Lembutis bei Šiaulių rajono verslininkų asociacijos vadovas Žydrūnas Grinius.

Šiaulių rajono savivaldybėje veikiančias įmones pasveikino ir padėkas bei Šiaulių rajono savivaldybės ženklelius paskyrė Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras. Šiaulių rajone veikiančias įmones pasveikinęs Šiaulių rajono savivaldybės administracijos direktorius Gipoldas Karklelis palinkėjo verslui, kad pasibaigus suvaržymams dėl pandemija visi kuo greičiau grįžtų prie normalaus gyvenimo. Seimo narės Rimos Baškienės linkėjimus Šiaulių rajono verslo atstovams perdavė jos padėjėja, Šiaulių rajono tarybos narė Ada Grakauskienė. Renginį vedė Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Alfredas Jonuška.

Šiaulių rajono savivaldybės mero padėkos paskirtos šešių Šiaulių rajone sėkmingai veikiančių įmonių vadovams.  

UAB „Antrocelas“ direktoriui Broniui Aliukoniui, Šiaulių rajono savivaldybės mero Antano Bezaro padėka skirta už Šiaulių rajone jau 20 metų sėkmingai vystomą ir puoselėjamą verslą bei atsakingai įvertintus ir įveiktus 2020-ųjų metų iššūkius, kai įmonė sugebėjote ne tik išlaikyti, bet ir plėsti verslą, padidinti darbuotojų skaičių ir mokėti orius atlyginimus. Meras bendrovei palinkėjo ir toliau atsakingai bei sėkmingai dirbti, siekti pažangos gamyboje, bendrovės bei darbuotojų gerovės.

Mero Antano Bezaro padėka skirta ir Kurtuvėnuose veikiančiais Zosės Kalnikienės įmonei, valdančiai smuklę „Kryžkelė“ bei jos vadovei Zosei Kalnikienei. Meras šiai įmonei nuoširdžiai padėkojo už kulinarinio paveldo garsinimą ir unikalaus produkto – 5 dienas brandinto kumpio populiarinimą visoje Lietuvoje, taip pat už Šiaulių rajono garsinimą kelionių kulinarinėse laidose, už svetingumą pasitinkant turistus, atvykstančius į Šiaulių rajoną ragauti unikalių, savito skonio kulinarinio paveldo patiekalų.

Mero padėka skirta UAB „KITADA“ direktorei Linai Žalienei. Bendrovė

2020-aisiais metais atidarė senjorų namus Verbūnuose, jau antrus metus veikia įmonės įkurti senjorų globos namai Varputėnuose. Meras bendrovei padėkojo už socialiai atsakingo ir itin aktualaus šiandieninėje visuomenėje verslo kūrimą ir plėtrą, už pagyvenusių žmonių globą ir priežiūrą bei sukurtas Šiaulių rajono gyventojams darbo vietas.

UAB „Sauduva“ direktoriui Simui Rimkui mero padėka skirta kad, patikimai ir užtikrintai vadovaudamas bendrovei, net ir sudėtingais 2020-aisiais metais jis sugebėjo išlaikyti darbo vietas, atlyginimus ir vystyti įmonę, kurios pardavimų geografija apima ne tik Šiaulių rajoną, bet ir visą Lietuvą.

UAB „Šiaurės banga“ direktoriui Egidijui Rimui, Šiaulių rajono savivaldybės meras padėkojo už puikius darbo rezultatus – net ir sudėtingomis karantino bei pasaulinės pandemijos sąlygomis augo įmonės apyvarta, didėjo darbuotojų.

UAB „Valvėsta“ direktoriui Valdui Vėdarui, mero padėka buvo skirta už tai, kad rajone veikianti įmonė yra stabilaus, sąžiningo ir patikimo verslo pavyzdys – ne kartą apdovanota „Sodros“ ir Valstybinės mokesčių inspekcijos padėkomis, kaip geriausiai mokesčius mokanti įmonė. Stabilus darbuotojų skaičius, o įmonės darbuotojų atlyginimų vidurkis gerokai lenkia šalies atlyginimų.

Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras palinkėjo sėkmingų ir pelningų ateinančių metų rajono verslui bei sveikatos ir sėkmės įmonių darbuotojams.

Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vytis Lembutis už aktyvią bendrystę padėkojo UAB „Devold AMT“ generaliniam direktoriui Sauliui Stelingiui.

Renginį užbaigė lektorės ir verslo konsultantės Lauros Rimkutės paskaita apie tai, kaip aktyviai dirbant pasirūpinti savimi ir “neperdegti”.

 

 

Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Rita Žadeikytė

https://www.siauliuraj.lt/naujienos-gn/455/metu-uzbaigimo-renginyje-siauliu-rajono-verslo-bendruomenei-padekos-ir-linkejimai:1621?fbclid=IwAR1RCdecWn7fw-pJEQvc7YZE7DgiayN6NAcQDw2X1KM34OIwrm-JJRpmGYo


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 269 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums