Europos Komisija patikslino ketvirtos produktų kategorijos (lakštai, padengti arba apvilkti metalu) importo kvotas atskiroms valstybėms. Komisijos reglamentas (ES) 2021/1091: Lietuvių kalba https://eur-lex.europa.eu/legal-content/LT/TXT/PDF/?uri=CELEX:32021R1091&from=LT

Paroda MCE- MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT, Milane
2014 03 26

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su Milano prekybos ir pramonės rūmais, 19- ai įmonių organizavo nemokamą (įmonės dengėsi tik lėktuvo bilietų išlaidas) apsilankymą svarbiausioje pasaulyje pramoninių ir buitinių įrenginių, technologinių naujovių bei oro kondicionavimo sistemų parodoje MCE- MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT, Milane.

Parodoje dalyvavo daugiau nei 2000 įmonių dalyvių, iš daugiau nei 50 užsienio šalių. 2014 metų parodos ypatumas yra tai, kad jau daugiau nei 50 metų sėkmingai organizuojamoje parodoje dalyvavo pasaulyje pirmaujančių prekinių ženklų įmonės ir buvo galimybė susipažinti su naujausiomis technologijomis bei tendencijomis rinkose.
Šaldymas, Šildymas, Vanduo, Energija - tai keturi pagrindiniai parodos aspektai, kurie sudaro vandentiekio, šildymo, atsinaujinančių šaltinių, oro kondicionavimo, sveikatos priežiūros technologijų, šaldymo, jų sudedamųjų dalių gamybos grandines ir jos turi įtakos vandens išteklių naudojimui pasaulyje.
Šiais metais parodos metu, didelis dėmesys skirtas energijos efektyvumo bei taupymo koncepcijoms, kurios yra pagrindas įmonių gaminamų produktų technologijų atnaujinimui. Konferencijos, mokymai parodos dalyviams suteikė žinių apie pažangiausias sistemas bei produktus, kurie yra naudingi efektyviam pastatų suprojektavimui. Dalyvavusioms įmonės buvo nemokamai teikiamos vertėjų paslaugos.


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums