Pažymėjimai įteikti baigusiems mokymo kursą įmonių atstovams
2020 07 10

2020 liepos 8 d., praėjus daugiau kaip 5 mokymų mėnesiams, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose įvyko baigiamasis tarptautinio Re Innovate projekto “Sumanūs tyrimai XXI amžiaus verslo įgūdžiams“ mokymų programos renginys, kurio metu buvo įteikti sėkmingą mokymų pabaigimą patvirtinantys pažymėjimai, pasidalinta nuomonėmis, programa pristatyta švietimo įstaigoms. 

Projekto vadovė Daiva Jonuskiene priminė, kad šia Limeriko ir Gelsenkircheno universitetų mokslininkų sukurta nuotolinio savarankiško mokymosi programa įmonėms buvo siekiama supažindinti su tyrimo metodais darbo vietoje, kas palengvintų su verslu susijusių sprendimų priėmimą.
Mokymosi procesas buvo paremtas tyrimais, grindžiamas klausimais ar problemomis, kuriuos reikėjo išspręsti, aprašyti. Pasiryžę mokytis Rūmų narių įmonių atstovai nebuvo palikti vieni, jiems buvo paskirtas programos mentorius dr. Simonas Strelcovas.

Baigę mokymų programą akcentavo Reinnovate naudą idėjų paieškos, duomenų analizės, komandinio darbo įgūdžiams ir gebėjimams stiprinti. Pasiūlyta tokią programą rekomenduoti startuoliams ir įtraukti į verslumo mokymo programas.
Vasara, todėl ŠPPAR generalinis direktorius Alfredas Jonuška pažymėjimus gyvai įteikė tik Erikai Meškienei UAB “Guarana” ir Saulius Šimkus MB “Discus Solis”. Programa bus tobulinama, todėl džiugu, kad sulaukėme tokių komentarų: „Nekeisčiau nieko, patogi mokymo aplinka, labiausiai naudingos praktinės užduotys, įgūdžių lavinimo technika ir įrankiai, viskas aišku ir konkretu“.

Mokymai vyko karantino laikotarpiu, trūko realių diskusijų aptarimo su kitais dalyviais. Tikimės, kad kitiems besimokantiems pasiseks labiau.

Išversta į lietuvių kalbą programa bus patalpinta projekto tinklalapyje ir dar 5 metus nemokamai prieinama įmonėms ir švietimo įstaigoms. Besimokusiųjų teigimu, tokia programa būtų labai naudinga verslumo ugdymui ir įmonių praktikantams.
Susidomėjusius prašome pranešti el. paštu daiva.jonuskiene@chambers.lt


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums