Prekybos, pramonės ir amatų rūmų Telšių filialo atidarymo šventė
2019 06 04

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su kitais Lietuvoje veikiančiais prekybos, pramonės ir amatų rūmais yra stipriausia asocijuota verslo struktūra regione, turinti bene didžiausią realiai veikiančių narių skaičių. Rūmai daugiau nei 20 metų buria tiek jauną, tiek brandų verslą aktyviai bendrystei ne tik Šiaulių, bet ir Telšių regione. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų taryba balandžio 9 dieną vieningai pritarė Telšių filialo steigimui, o gegužės 31 d. iškilmingai atidarytas prekybos, pramonės ir amatų  rūmų Telšių filialas.

Filialo atidarymo šventės metu bene pažangiausios, stipriausios, lyderiaujančios, nuolat augančios verslo bendruomenės Šiaurės Lietuvos regione atstovus sveikino, sėkmės ir susikalbėjimo linkėjo LR ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas, Telšių raj. meras Kęstutis Gusarovas, Tarybos nariai,Užimtumo tarnybos, Valstybinės mokesčių inspekcijos atstovai ir kiti renginio svečiai.

Telšių filialo vadovui Mantui Vaškiui įteiktas apdovanojimas "Verslininko balsas" – auksinis Rūmų ženklelis įgaliojantis atstovauti ir kalbėti Rūmų vardu. Filialo atidarymo proga įprasminta prekybos,pramonės ir matų rūmų Telšių filialo vėliavos įteikimu ir iškelimu, giedant Lietuvos valstybės himną. Šventės metu beveik aštuonioms dešimtims verslo bendruomenės atstovų ir  susirinkusiems svečiams pristatyti nauji Rūmų nariai – Telšių, Šiaulių regionų įmonės ir verslininkai. Jiemsį teikti Rūmų nario pažymėjimai ir ženkleliai.  

 

  

  

  

   


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 231 įmonę, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums