PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Šiaulių PPAR atstovai dalyvauja Eurochambres Ekonomikos forume Romoje
2019 10 08

Eurochambres Ekonomikos forume Romoje spalio 7-8 dienomis. Šio forumo šūkis - Rūmai Europai : kartu dėl tvaraus augimo. Nuo Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų dalyvauja Alfredas Jonuška.

Forume susitinka ir diskutuoja verslo atstovų delegacijos iš 43 Europos šalių (Eurochambres vienija Rūmus ne tik ES šalių), dalyviai iš regioninių Rūmų, ekspertai ir svečiai iš įvairių Italijos ir Europos sąjungos institucijų. Prieš prasidedant forumui, seminare buvo pristatomos Rūmų teikiamų paslaugų katalogų išplėtimo galimybės. Europos komisijos atstovai pasiūlė, pasinaudoti galimybėmis ir išnaudojant prekybos, pramonės rūmų tinklo privalumus, padėti verslui augti ir plėstis į trečiųjų šalių rinkas. Abi dienas verslo atstovai diskutuos svarbiausiomis verslui temomis: finansų pasiekiamumas SVI, įmonių tarptautiškumo stiprinimas, verslininkiškumo potencialo kėlimas, verslo plėtra peržengiant sienas ES vidaus rinkos sąlygomis, skaitmenizacija, profesinis pasirengimas ir kvalifikacijos. Baigiamosios sesijos tema - Europos ateitis ir Europos Rūmų ateitis neatsiejamai susiję.


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
„COVID-19. Vienas lauke - ne karys“


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums