Europos Komisija patikslino ketvirtos produktų kategorijos (lakštai, padengti arba apvilkti metalu) importo kvotas atskiroms valstybėms. Komisijos reglamentas (ES) 2021/1091: Lietuvių kalba https://eur-lex.europa.eu/legal-content/LT/TXT/PDF/?uri=CELEX:32021R1091&from=LT

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyko seminaras „Įtampa ir stresas. Efektyvus konfliktų valdymas“
2014 02 26

2014 metų vasario 25 dieną, įgyvendinat projektą „Vyresniosios kartos švyturiai“ (angl. Best Agers Lighthouses), Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyko seminaras skirtas Valstybinės Šiaulių kolegijos darbuotojams. Seminarą vedė lektorė Virginija Servutienė.

Šiaulių valstybinė kolegija, įvertinusi personalo amžiaus struktūrą, keičia žmogiškųjų išteklių valdymo politiką, kad didintų savo gebėjimą geriau panaudoti vyresnių darbuotojų žinias ir patirtį. Šio seminaro, kaip vieno iš intervencijos etapų, tikslas -  skatinti asmenybės pokyčius jausenoje, ugdyti konflikto valdymo gebėjimus bei atsparumą negatyviam patyrimui. Emocijų valdymas – svarbiausia brandžios asmenybės savybė. Tik gebėdamas valdyti savo emocijas stresinėje situacijoje, asmuo gali priimti racionalius sprendimus, adekvačiai orientuotis situacijoje ir sulaukti sėkmės. Dalyviai mokymų naudą pajuto per asmeninę patirtį ir galės tai pritaikyti profesinėje veikloje bei nejausti diskomforto dėl brandaus amžiaus.


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums