PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Šiaulių rajono verslo tarybos nariai apsilankė Kauno rajone
2019 10 24

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai inicijavo verslo tarybos vizitą į Kauno rajoną ir susipažinimą su Kauno rajono, kaip žiedinės savivaldybės, vykdoma ekonomine, socialine politika,  verslo ir savivaldybės bendradarbiavimo  rezultatais.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su rajono savivaldybe parengė puikią pažintinę programą. Puiku, kai visi kartu - rajono meras Antanas Bezaras su komanda ir verslo atstovai (Rūmu prezidentas Vidmantas Japertas su Rūmų nariais, Raimundas Juknevičius, Šiaulių krašto ūkininkų sąjungos pirmininkas, Romaldas Adeikis, Šiaulių rajono verslininkų asociacijos atstovas) galėjo, diskutuodami su Kauno rajono atstovais, susipažinti su verslo aplinka rajone, investiciniais įgyvendinamais projektais, patirtimi verslo skatinimo srityje. Kauno rajono meras Valerijus Makūnas ne kartą akcentavo skiriamą esminį dėmesį verslui. Tai patvirtino ir aplankytų įmonių savininkai ir vadovai bei iškalbingiausias skaičius, kad šiais metais fizinių pajamų mokesčio surenkama jau 11 mln. eurų daugiau nei praeitais metais.  Tai pramoninių teritorijų ir LEZ plėtros rezultatas. Kauno rajone veikia 3000 verslo subjektų. Neatsitiktinai vizitas prasidėjo nuo VDU Žemės ūkio akademijos verslo inkubatoriaus, kuriame pastoviai reziduoja 14 įmonių, veikia 52 laboratorijos. Taip pat pamatėme ir kaip sprendžiamos darželių, ikimokyklinio ugdymo, bendro lavinimo tinklo problemos rajone. Išgirdome apie verslo ir savivaldos partnerystę šiuo klausimu. Aplankėme Garliavoje įsikūrusią inovatyvią įmonę „Garlinta“, Kauno laisvosios ekonominės zonos bendrovę ir įsikūrusias įmones. Visur išgirdome nusiteikimą ir norą plėtoti verslo ir savivaldos partnerystę, nes, tik suteikiant sąlygas ir skiriant atitinkamą finasavimą kurtis verslui, galima tikėtis ekonominio kilimo ir kartu gyventojų gyvenimo sąlygų gerėjimo ir pajamų augimo.

Dėkojame Kauno rajono merui Valerijui Makūnui ir jo komandai, kuris skyrė daug dėmesio, lydėjo svečius po objektus visą vizito laiką ir puikiai pristatė rajono situaciją ir viziją.

Alfredas Jonuška

ŠPPAR generalinis direktorius

  

  

  


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums