Šiauliuose pradėjo veikti NEO-FIN klubas
2019 06 04

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų taryba gegužės 27 d.vienbalsiai pritarė NEO-FIN klubo steigimui. Klubo steigimą inicijavo  ŠPPAR nariai: UAB “Solidus vox”, UAB "Baltik vairas", UAB "Bigso", UAB “Ronelda”, UAB "Grafų baldai", UAB “LTintus”, UAB "Baltic Champs", UAB "Redal", UAB “Konta LT”, UAB „Medicinos linija“. Vadovauti klubui patikėta UAB “Solidus vox” vadovei, auditorei, lektorei, mentorei Jurgitai Navikienei.

Kodėl NEO-FIN klubas? Kaip teigia klubo vadovė Jurgita Navikienė: „Tokia iniciatyva, suburianti finansų ir buhalterijos specialistus, Šiauliuose jau seniai buvo būtina ir reikalinga. Pavadinime žodis NEO atspindi pokyčius ir iššūkius, kuriais gyvena minėtų profesijų atstovai. Kaip ir daugelis profesijų, šiandieniniai finansininkai ir buhalteriai yra priversti “transformuotis” – nebeužtenka tik techninio darbo, “ėjimo pramintu keliu” – reikia vis daugiau kūrybiškumo, psichologijos, analitikos gebėjimų.     

 

Klubo veikla bus įgyvendinama per susirinkimus, diskusijas, seminarus, išvykstamuosius gerosios patirties vizitus. Vieną kartą per mėnesį susitikimų metu bus nagrinėjamos temos, kylančios iš klubo narių poreikių. Į klubo susitikimus kviečiami kviestiniai svečiai - lektoriai, įstaigų, įmonių atstovai, įvairių sričių specialistai, galintys pasidalinti klubo nariams vertingomis įžvalgomis.  

Birželio 3 dieną įvyko pirmasis NEO-FIN klubo narių susitikimas – renginys “Finansininkų ir buhalterių paskutinis skambutis”. Renginio metu Rūmų narių  (UAB “LZ technika”, UAB “DevoldAMT”, UAB “Ginstata”, AB “ORLEN Lietuva”, UAB “Domidėja”, UAB “Inovest”, UAB “Jukvas”,UAB “Bigso”, UAB “Irlida”, UAB “Laurema”, UAB “Henris”, UAB “Pramuštgalvis”, UAB “Taurinas”, UAB “Bodesa”, UAB “Metalo prekyba”, UAB “Adista”, UAB “Elga”,UAB  “A. Arys ir ko”, UAB “Kalnas” ir kt.) finansininkams ir buhalteriams pristatyta klubo veikla, klubo vadovė JurgitaNavikienė papasakojo apie šiandieninius “deadline’us” finansininkų ir buhalterių darbe.

  

Renginio dalyviams dėkojame už susidomėjimą klubo veikla ir  iniciatyvos palaikymą. Maloniai laukiame Jūsų pasiūlymų, rekomendacijų dėl būsimos klubo veiklos. Jei yra reikalinga papildoma informacija, kviečiame susisiekti.      

Kontaktinis asmuo papildomai informacijai – NEO-FIN klubo koordinatorė Rasa Reizgevičienė, el. paštas: rasa.reizgeviciene@chambers.lt tel. +370 62034221.


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums