Susitikimas su Joniškio absolventais – „Mokykimės iš geriausių!“
2015 09 01

Rugpjūčio 6 dieną ŠPPAR generalinis direktorius Joniškio Jaunimo darbo centre susitiko su absolventais. 

Kaip ir kiekvienais metais, vidurvasarį Darbo biržoje registruojasi jaunuoliai, baigę universitetus, kolegijas bei profesines mokyklas. Darbo biržos bei Jaunimo darbo centrų darbuotojai sutelkia visas pajėgas, kad jaunuoliai kuo greičiau ir sėkmingiau integruotųsi į darbo rinką. Jaunimo darbo centrai liepos–rugpjūčio mėnesiais vykdo renginių ciklo akciją „Nuo diplomo iki darbo sutarties“, kurio metu jaunuoliams organizuojami įvairūs mokymai, informaciniai susirinkimai bei susitikimai su socialiniais partneriais ir darbdaviais.

UAB „Joniškio baldai“ savininkas Kęstutis Tautvaišas papasakojo savo istoriją, ką jis veikė įgijęs išsilavinimą, kaip pradėjo kurti savo verslą ir ragino absolventus rinktis tą kelią, kurį jie išmano geriausiai!

Jaunasis verslininkas, MB „Flesas IT“  vadovas Egidijus Baškys įkvėpė renginio dalyvius pradėti veikti dabar ir rinktis tai, kas jiems įdomu! Jaunuolis dalinosi savo patirtimi, kadangi šiais metais dalyvavo savarankiško užimtumo priemonėje ir gavo darbo biržos paramą steigiant darbo vietą sau pačiam.

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Alfredas Jonuška įtraukė absolventus į diskusiją apie verslo kūrimą, ragino nebijoti rizikuoti ir kuo daugiau komunikuoti.

Renginio pabaigoje VšĮ “Verslios Lietuvos” atstovė Auksė Vizbarienė džiaugėsi, kad daug pradedančių ir sėkmingai klestinčių verslininkų kreipiasi pagalbos, konsultacijos, jei iškyla neaiškumų. Auksė taip pat ragino absolventus nebijoti ir drąsiai klausti, kreiptis pagalbos, konsultuotis verslo kūrimo klausimais.


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums