Sveikiname naujus Rūmų narius!
2021 05 12

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai buria tiek jauną, tiek jau brandų verslą aktyviai bendrystei, atstovauja ir gina verslo interesus regione ir Lietuvoje. Sveikiname prie Rūmų verslo bendruomenės prisijungus naujas įmones ir verslininkus!

Gegužės 6 d. prie Rūmų bendruomenės prisijungė šios įmonės:

UAB „Granulta“ – medienos granulių ir briketų gamintojas. (http://www.granulta.lt/)

VšĮ Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras –  pagrindinė veiklos sritis –švietimas. Pagrindinė švietimo veikla – profesinis mokymas. Vykdomas pirminis ir tęstinis profesinis mokymas bei vidurinis ugdymas. (https://www.rtvmc.lt/)

UAB „Valvėsta“ – įmonė užsiimanti didmenine prekyba apdailos medžiagomis, statybine plokšte. (http://www.valvesta.lt/lt/)

UAB „Šiaulių karjerai“ – įmonė eksploatuojanti smėlio ir žvyro karjerus, gaminanti sertifikuotus statybos produktus iš smėlio ir žvyro bei užsiimanti didmenine ir mažmenine prekyba, teikianti karjerų operatoriaus paslaugas visoje Lietuvoje. (https://siauliukarjerai.lt/)

Daugiau informacijos apie Rūmų narius rasite :https://www.rumai.lt/Naryste/Nariai

Kviečiame Šiaulių ir Telšių regionų įmones jungtis aktyviai bendrystei!

Dėl informacijos apie narystę Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose kviečiame susisiekti su Inga Medžidoviene el. paštu siauliai@sccic.lt arba tel.8-41525504.

Telšių regione, Jolanta Norvaišienė el. paštu jolanta.norvaisiene@sccic.lt arba tel. +370 695 56 248


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 269 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums