PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Sveikiname naujus Rūmų narius!
2020 02 25

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai buria tiek jauną, tiek jau brandų verslą aktyviai bendrystei, atstovauja ir gina verslo interesus regione ir Lietuvoje. Sveikiname prie Rūmų verslo bendruomenės prisijungus naujas įmones ir verslininkus! 

Vasario 21 d. prie Rūmų bendruomenės prisijungė 4 Šiaulių ir Telšių regiono įmonės: MB „Pozityvi mada“, laisvalaikio aprangos iš organinės medvilnės, lino gamintoja, valdanti prekinį ženklą DTWO apparel; UAB „Spaudos lankas“, reklamos gamybos įmonė; UAB „Kindera“, teikianti buhalterinės apskaitos paslaugas; UAB „Liubitas“, vykdanti IT infrastruktūros priežiūrą.  

Daugiau informacijos apie Rūmų narius rasite :https://www.rumai.lt/Naryste/Nariai

Kviečiame Šiaulių ir Telšių regionų įmones jungtis aktyviai bendrystei!

Dėl informacijos apie narystę Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose kviečiame susisiekti su vyr. specialsite Daiva Jonuškiene el. paštu daiva.jonuskiene@chambers.lt  arba tel. 8-41 525504.


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
„COVID-19. Vienas lauke - ne karys“


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums