Verslo misija Stambule
2012 10 09

Pirmąją vizito dieną – spalio 8 - vyko priėmimas Turkijos - Lietuvos verslo taryboje (TLVT). Susirinko apie 30 verslo atstovų ir ne tik iš Stambulo. Misijos atidarymo metu Lietuvos ambasadorius p. K. Kudzmanas pasidžiaugė Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų iniciatyva atvykti į Turkiją ir vystyti partnerystės, prekybinius ryšius.  TLVT primininkas p. Mehmet Gunes pasveikino susirinkusius ir palinkėjo sėkmingų verslo ryšių abiejų valstybių verslo atstovams.

Turkijos ekonomines augimo perspektyvas pristatė p. Ahmet Cuneyt Selcuk. Jis pabrėžė ekonominių – prekybinių ryšių su Europos sąjungos valstybėmis, tuo pačiu ir Lietuva, svarbumą savo šaliai. Muitų sąjunga su ES lengvina verslo ryšius. Savo pristatyme p. Ahmet Cuneyt Selcuk pateikė ir investavimo į Turkiją galimybes,pritraukimo politiką.  

Ija Jencienė, Šiaulių miesto savivaldybės investicijų  plėtros skyriaus specialistė,ir Vidmantas Japertas,  Šiaulių prekybos,pramonės ir amatų rūmų prezidentas ir miesto savivaldybės tarybos narys, pristatė Šiaulių miesto investicinę aplinką ir industrinio parko vystymo planą, laisvosios ekonominės zonos vystymo perspektyvą, kitus investicinius projektus. Tai sulaukė susidomėjimo iš Turkijos verslininkų pusės. Vizito metu buvo surengti verslininkų susitikimai Turkijos – Lietuvos verslo taryboje. Susitikimuose pristatomos Šiaulių įmonės, kurių atstovai bendravo su  Turkijos verslininkais.


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums