Europos Komisija patikslino ketvirtos produktų kategorijos (lakštai, padengti arba apvilkti metalu) importo kvotas atskiroms valstybėms. Komisijos reglamentas (ES) 2021/1091: Lietuvių kalba https://eur-lex.europa.eu/legal-content/LT/TXT/PDF/?uri=CELEX:32021R1091&from=LT

Į pradžią path-separator Pasiūlymai verslui path-separator Programa "Narys - Nariui"

Programa "Narys - Nariui"

Medicinos bankas sveikina Šiaulių PPAR narius

Tegul Šv. Velykos Jums dovanoja ramybę ir viltį, o bundanti gamta suteikia naujų įkvėpimų ir tikėjimo, kad visi išbandymai greit baigsis.

Šiuo sudėtingu laikotarpiu turime būti stiprūs ir vieningi kaip niekuomet. Sakoma, kad krizėse griūva tik silpnieji, o stiprūs arčiau susiglaudžia ištiesdami vieni kitiems pagalbos ranką. Kiekvienoje situacijoje galime rasti teigiamų dalykų, išsigryninti prioritetus ir vertybes.

Skaityti daugiau

Programa "Narys -nariui"

Kviečiame Jus pasinaudoti Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių pasiūlymais. ŠPPAR nariai gali teikti ypatingas nuolaidas/pasiūlymus kitiems nariams, jie bus nemokamai publikuojami čia ir savaitiniame Rūmų e-naujienlaiškyje. 

Kviečiame narius išnaudoti šią galimybę kaip priemonę susirasti klientų ar paviešinti savo prekes bei paslaugas. Laukiame Jūsų siūlomų nuolaidų ar išskirtinių sąlygų Rūmų nariams.

Papildomos informacijos teiraukitės el.paštu siauliai@sccic.lt

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums