Į pradžią path-separator Pasiūlymai verslui path-separator Programa "Narys - Nariui"

Programa "Narys - Nariui"

Programa "Narys -nariui"

Kviečiame Jus pasinaudoti Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių pasiūlymais. ŠPPAR nariai gali teikti ypatingas nuolaidas/pasiūlymus kitiems nariams, jie bus nemokamai publikuojami čia ir savaitiniame Rūmų e-naujienlaiškyje. 

Kviečiame narius išnaudoti šią galimybę kaip priemonę susirasti klientų ar paviešinti savo prekes bei paslaugas. Laukiame Jūsų siūlomų nuolaidų ar išskirtinių sąlygų Rūmų nariams.

Papildomos informacijos teiraukitės el.paštu siauliai@sccic.lt

Skaityti daugiau

UAB "Programa statybai" siūlo:

 www.programastatybai.lt  portalas - tai patogus įrankis, apjungiantis visas reikalingas statybos verslui ir klientui paslaugas vienoje vietoje.

SAULĖS ELEKTRINĖS VERSLUI, PRAMONEI, ŪKININKAMS.

Juridiniai klientai kviečiami iki 2021 m. gruodžio mėn. 31 d. teikti paraiškas APVA, kuri,jas įvertinusi, šįmet skirs paramą saulės elektrinės arba saulės parko dalies įsigijimui. Paraiškas subsidijai gauti galima teikti aplinkos projektų valdymo informacinėje sistemoje APVIS adresu apvis.apva.lt Jei manote, kad laikas turėti savo saulės elektrinę, paskambinkite mums telefonu arba parašykite žinutę el .paštu. Ekoenergo specialistai aktyviai padeda rengti paraiškas APVA paramai gauti saulės elektrinių statybai tiek juridiniams tiek fiziniams asmenims.

Skaityti daugiau

Medicinos bankas sveikina Šiaulių PPAR narius

Tegul Šv. Velykos Jums dovanoja ramybę ir viltį, o bundanti gamta suteikia naujų įkvėpimų ir tikėjimo, kad visi išbandymai greit baigsis.

Šiuo sudėtingu laikotarpiu turime būti stiprūs ir vieningi kaip niekuomet. Sakoma, kad krizėse griūva tik silpnieji, o stiprūs arčiau susiglaudžia ištiesdami vieni kitiems pagalbos ranką. Kiekvienoje situacijoje galime rasti teigiamų dalykų, išsigryninti prioritetus ir vertybes.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums