Į pradžią path-separator Paslaugos path-separator Kaštų grupės

Kaštų grupės

Nuo šiol narystė Rūmuose suteiks daugiau pridėtinių verčių Rūmų nariams.Turėjome girdimą balsą rinkoje ir visuomenėje, o dabar turėsime ir bendrą tarpusavio pagalbos ekosistemą. Rūmai pasiekė susitarimą su tiekėjais ir pradeda dalyvauti grupinėse kuro ir elektros pirkimų procedūrose, tokiu būdu sukurdami didesnes galimybes savo nariams mažinti sąnaudas ir efektyvinti savo veiklą.

Džiaugiamės,kad įvertinus pirminius narių poreikius, pavyko susitarti dėl konkurencingų pirkimo kainų kurui ir elektrai. Kartu norime, kad šis žingsnis būtų tik grupinių pirkimų pradžia ir augant šioms paslaugų apimtims, kartu augtų jomis besinaudojančių narių skaičius. Esame susiderinę procedūras, kurios leis nuolat peržiūrėti sąlygų pokyčius rinkoje ir lanksčiai reaguoti į jų pasikeitimus.Kartu norime paraginti narius aktyviai domėtis ir naudotis šios grupės privalumais. Kuo didesnis narių skaičius naudosis bendrųjų pirkimų procedūra,tuo daugiau naudos gaus kiekvienas šios grupės narys.

Daugiau informacijos dėl dalyvavimo sąlygų, naudų ir sutarčių sudarymo su tiekėjais kreipkitės el. paštu pirkimugrupes@sccic.lt Su Jumis susisieks pirkimų grupių vadovas dr. A.Rakickas.

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums