PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Į pradžią path-separator Paslaugos path-separator Renginiai path-separator “Eksporto klubas” su Lietuvos komercijos atašė JAV

“Eksporto klubas” su Lietuvos komercijos atašė JAV

Šiaulių prekybos, pramonės iramatų rūmai kviečia į susitikimą su Laimučiu Abeciūnu, LR komercijosatašė Jungtinėse Amerikos Valstijose lapkričio 11 d. 14-16 val. Šiaulių prekybos, pramonėsir amatų rūmuose.

Prieš paskiriant į komercijosatašė pareigas, L. Abeciūnas daug metų užėmė vadovaujančias pareigas Johnson& Johnson ir Janssen Pharmaceutical kompanijose, konsultavo Lietuvos įmones strategijos, rinkodaros ir pardavimų bei pokyčių valdymo klausimais, buvo “Investuok Lietuvoje” valdybos narys. 2005 m. baigė verslo vadybos magistro studijas Kolumbijos universiteto verslo mokykloje Niujorke.

Nuo 2017 m. L. Abeciūnasdirba komercijos atašė JAV ir padeda Lietuvos įmonėms įžengti ir plėstis JAV rinkoje. Susitikimo metu sužinosite apie naujausias tendencijas JAV rinkoje, išgirsite apie sėkmės didžiausioje pasaulio importo rinkoje pavydžius ir rekomendacijas kaip planuoti plėtrą Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Kam skirta: renginys skirtas įmonių atstovams kuriems yra aktuali JAV rinka. 

Dalyvio mokestis: dalyvavimas renginyje Rūmų nariams yra nemokamas. Ne Rūmų nariams dalyvio mokestis 10 Eur + PVM.

Registracija yra būtina. Registruokitės iki lapkričio 8 d. 13 val. el. paštu inga.medzidoviene@chambers.lt

Laikas ir vieta: lapkričio 11 d. 14-16 val. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, Vilniaus g. 88, Šiauliai.

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums