Į pradžią path-separator Paslaugos path-separator Renginiai path-separator "Kaip valdyti strigimus gamyboje? Kaip efektyviai detektuoti broką?" SVV gamybinėms įmonėms

"Kaip valdyti strigimus gamyboje? Kaip efektyviai detektuoti broką?" SVV gamybinėms įmonėms

Darbų neatlikimas laiku, nenumatyti pasikeitimai projektų eigos metu, viršytas biudžetas, per didelis darbo išteklių apkrovimas ar žmogiškųjų išteklių trūkumas, informacijos dubliavimasis, na dar ir brokas, deja, bet tai dažnos įmonės kasdienybė. Jei ieškote sprendimų, kaip išvengti strigimų valdant projektinius, vienetinius ar didelius užsakymus, kviečiame dalyvauti Mindaugo Steponavičiaus mokymuose „Gamybinių projektų valdymo specifika“.  

Mokymų metu aptarsime

  • visus praktinius būdus kaip efektyviai detektuoti ir administruoti broką gamyboje,
  • kaip pasiekti, kad brokas ir strigimai netrukdytų tolimesniam gamybos procesui,
  • kaip sudaryti ir įgyvendinti veiksmų protokolus,
  • kaip „planuoti“ broką (buferiai, „rezerviniai našumai“, „raudonoji greitkelio juosta“ ir kt.);

Išsiaiškinsime, kokios yra metodikos kokybei užtikrinti ir valdyti, praktiniais pavyzdžiais pademonstruosime metodikas, kurias taiko pažangiausios gamybinės įmonės.

Mokymai vyks spalio 14 dieną Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose (Vilniaus g.88, Šiauliai). Pradžia: 9.00 val.Trukmė 6 val. (8 ak.val./ 1 d.d.).

Mokymai iš dalies kompensuojami ES lėšomis, todėl kaina vienam dalyviui simbolinė – 32 Eur + PVM.

KVIEČIAME REGISTRUOTIS el. paštu rasa.kripaitiene@sccic.lt, nurodant planuojamą dalyvių skaičių. Mes su Jumis susisieksime, kad informuotumėm apie finansavimo sąlygas.

Grupės bus nedidelės, po 10 dalyvių, tad ilgai nedelskite!

Lektorius Mindaugas Steponavičius, vienas iš UAB „Imperatum“ grupės įkūrėjų. Nuo 2007 m. lektorius gamybos optimizavimo klausimais yra konsultavęs daugiau nei 40 įmonių, aplankęs virš 200 Lietuvos ir užsienio gamyklų bei įkūręs 2 aukštųjų technologijų gamybines įmones. GLL ir inovacijų prizų laureatas. Praktinė patirtis suformavo savitą požiūrį į gamybinius ir verslo procesus. Nestandartinis mąstymas, darbas įvairiose verslo sferose, žinomų įmonių konsultavimas, vadovavimas aukštųjų technologijų gamybinėms įmonėms, gamybos matymas „kitaip“, originalus požiūris į darbuotojus ir komandą, kūrybinis problemų sprendimas, išugdė sisteminį ir savitą požiūrį ir leido sukurti savo "sėkmės formulę".

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums