Į pradžią path-separator Paslaugos path-separator Renginiai path-separator Sutarčių automatizavimas: teisinė pagalba sudarant sutartis

Pokalbiai prie rytinės kavos „Sutarčių automatizavimas: teisinė pagalba sudarant sutartis“

Balandžio 16 d., 10:00 val.  kviečiame  į virtualius pokalbius prie rytinės kavos.

Kodėl reikia sutarčių automatizavimo? Ir kokie yra įmanomi sutarčių automatizavimo būdai? Vienas iš įrankių Contract manual- sutarčių su kontrahentais priežiūros sistema ir teisinių rizikų, su kuriomis susiduriama sutartyse, katalogas. Automatizuojant sutarčių analizės procesą ir galima greičiau ir patogiau įvertinti sutarčių rizikingumą ir problematikas. Konkretus įrankis Contract manual‘as sukuria aiškias vidaus procedūras ir leidžia greičiau priimti mažiau rizikingus sprendimus. O jeigu sprendimai rizikingi- juos sisteminti.

Susitikimo metu aptarsime:

  1. Įžanga, apie sutartis, problemos, sutarčių principai ir  su kuriomis susiduria klientai ir kaip gali pagelbėti sutarčių automatizavimas.
  2. Šiek tiek apie patį sutarčių sudarymo principus
  3. Kodėl reikia automatizuoti/sistematizuoti sutarčių sudarymo procesą?
  4. Konkretus įrankis- contract manual

4.1.Kas tai?

4.2.Kokia nauda?

4.3.Forma

  1. Kaip naudotis contract manual‘u
  2. Apibendrinimas

 

Vaidotas Puklevičius yra advokatų kontoros WALLESS partneris, turintis daugiau kaip 20 metų teisinę patirtį atstovaujant privataus ir viešojo sektoriaus klientus komercinės teisės, reguliavimo energetikos, įmonių įsigijimų ir susijungimų klausimais. 

Pastaruoju metu Vaidoto kasdienio darbo projektai siejasi su atsinaujinančios energetikos teisės ir komercinės teisės (mažmeninės prekybos ir vartotojų teisių apsaugos) projektais, įvairaus pobūdžio sutarčių rengimu, sutarčių sisteminimo,automatizavimo klausimais.

Vaidotas Puklevičius yra gimęs ir užaugęs Šiauliuose, „pietiniam“

 

Renginys nemokamas, tačiau skirtas tik Rūmų nariams.

Išankstinė registracija būtina:  REGISTRACIJA

Registruotiems dalyviams atsiųsime prisijungimo nuorodą.

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 270 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums