Į pradžią path-separator Paslaugos path-separator Renginiai path-separator Verslo misija į tarptautinę namų interjero dizaino parodą

Verslo misija į tarptautinę namų interjero dizaino parodą

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia vykti į tarptautinę namų interjero dizaino parodą Paryžiuje (Prancūzijoje) MAISON&OBJET 2019 rugsėjo 08-10 dienomis, Paris Nord Villepinte, Paryžius, Prancūzija.

Maison & Objet 2019 – tai tarptautinė namų interjero dizaino paroda vykstanti du kartus į metus nuo 1995 metų. Ši paroda puiki vieta Jums sužinoti apie naujausias baldų ir namų apdailos tendencijas, taip pat pamatyti naujus, modernius baldus, sukurtus profesionalų baldininkų.
Kviečiame kultūrinių kūrybinių industrijų įmonių atstovus dalyvauti verslo misijoje kaip parodos lankytojams. Parodą lankysime 1 dieną (rugsėjo 9 d.).Verslo misijos dalyvių skaičius ribotas! Dalyvavimas verslo misijoje SVV įmonės 1 atstovui yra nemokamas! Kelionės, apgyvendinimo, parodos lankytojo bilieto išlaidos 1 įmonės atstovui kompensuojamos iš ŠPPAR įgyvendinamo ES investicijų projekto lėšų. Verslo misiją organizuoja ŠPPAR įgyvendinant projektus pagal priemonę“Naujos galimybės LT”.

Dėl dalyvavimo verslo misijoje susisiekite su Aiste Čepaitiene el. paštu: aiste.cepaitiene@chambers.lt arba tel. +370 683 96145

www.esinvesticijos.lt

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 232 įmones, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums