Naujienos

Verslui pristatytos Valstybės pagalbos, teikiamos per INVEGĄ, priemonės

Asta Slapšienė, UAB „Investicijų ir verslo garantijos” (INVEGA) Marketingo skyriaus vadovė verslo atstovams pristatė Valstybės pagalbos, teikiamos per INVEGĄ, priemonių paketą, panaudotas ir esamas lėšas, naujausias, nukentėjusiems nuo COVID-19, priemones verslui: garantijas dėl kelionių organizatorių prievolių įvykdymo užtikrinimo, paskolas kelionių organizatoriams ir viešojo maitinimo ir apgyvendinimo paslaugų teikėjams, tiesiogines COVID-19 paskolas bei tęstines finansines priemones verslui.

Skaityti daugiau
Daugiau naujienų

Artimiausi renginiai

Kovas 1 d., 2021 m. - Kovas 1 d., 2021 m.

Seminaras „Efektyvi lyderio komunikacija socialiniuose tinkluose“

Šiaulių regiono verslo moterų tinklas kviečia dalyvauti nuotoliniame seminare apie efektyvią lyderio komunikacija socialiniuose tinkluose.

Kovas 2 d., 2021 m. - Kovas 3 d., 2021 m.

Tarptautinis virtualus Kataro verslo kontaktų renginys 2021

Kataro Enterprise Europe Network ir Qatar Development Bank bendradarbiaudami su kitų šalių Enterprise Europe Network partneriais  2021 kovo 2-3 d. organizuoja tarptautinį virtualų Qatar Matchmaking Event 2021. Kviečiame registruotis ir dalyvauti.

Kovas 3 d., 2021 m. - Kovas 3 d., 2021 m.

Virtualus verslo kontaktų renginys „CONTACT – Business Meetings“

Enterprise Europe Network kviečia Lietuvos įmones į tarptautinį verslo kontaktų renginį „CONTACT – Business Meetings“, skirtą rangovams ir tiekėjams, dirbantiems gamybos technologijų, įrankių ir specialios paskirties mašinų konstrukcijos, automobilių ir transporto pramonės, mašinų gamybos, gamyklų inžinerijos ir įrankių gamybos bei kitose augančiose pramonės srityse.

Visi renginiai

Renginių kalendorius

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 255 įmones, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums