Naujienos

Paskelbtas kvietimas teikti paraiškas pagal Klimato kaitos programos lėšomis finansuojamą priemonę

Siekiant didinti pastatų energinį efektyvumą, VšĮ Būsto energijos taupymo agentūra  paskelbė kvietimą teikti paraiškas pagal Klimato kaitos programos lėšomis finansuojamą priemonę „Juridinių asmenų negyvenamosios paskirties pastatų atnaujinimo (modernizavimo), pasiekiant ne mažesnę kaip B pastato energinio naudingumo klasę ir sumažinant skaičiuojamosios šiluminės energijos suvartojimo sąnaudas ne mažiaukaip 40 % lyginant su skaičiuojamosios šiluminės energijos sąnaudomis iki atnaujinimo (modernizavimo)“.

Skaityti daugiau
Daugiau naujienų

Artimiausi renginiai

Birželis 17 d., 2021 m. - Birželis 17 d., 2021 m.

ŠPPAR prekybos, paslaugų, SVV ir amatų komiteto posėdis

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prekybos, paslaugų, SVV ir amatų komiteto posėdis vyks birželio 17 d. 13.00 val. nuotoliniu būdu Teams platformoje. Trukmė iki 1,5 valandos.

Birželis 25 d., 2021 m. - Birželis 25 d., 2021 m.

Kokie PVM skaičiavimo pasikeitimai laukia nuo 2021 m. liepos 1 d.?

Kviečiame jungtis į nuotolinį susitikimą tema: PVM skaičiavimo pakeitimai  susiję su elektronine prekyba.

2021 m. elektroninės prekybos verslui atneš PVM apmokestinimo pokyčius.

 

2017 m. gruodžio 5 d. priimta Tarybos direktyva (ES) 2017/2455 ir 2019 m. lapkričio 21 d. priimta Tarybos direktyva (ES) 2019/1995 nustato pakeitimus susijusius su nuotoline prekyba prekėmis tiek Europos Sąjungos (toliau – ES) viduje, tiek iš trečiųjų valstybių.Šių direktyvų nuostatos į Lietuvos Respublikos teisę turi būti perkeltos iki2021 m. birželio 30 d.

Nuo 2021 m.liepos 1 d. įsigalios LR Seimo patvirtintas PVMĮ pakeitimas, susijęs su elektronine prekyba. PVM skaičiavimo pokyčiai turės įtakos tiek prekių tiekimams ES viduje, tiek iš už jos ribų, tiek prekybai per elektronines sąsajas. Nauji pakeitimai yra aktualūs ne tik įmonėms, vykdančioms nuotolinę prekybą, bet ir skubių siuntų vežėjams gabenantiems nedidelės vertės siuntas iš trečiųjų šalių į ES.

Visi renginiai

Renginių kalendorius

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 269 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums