Atsižvelgiant į situaciją dėl koronaviruso plitimo grėsmės Verslo ir pasiekimų parodą „Šiauliai'20“ nukeliame į kitus metus. Susitiksime 2021 metų lapkričio 25 – 27 dienomis.

Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

LR Vyriausybės rūmuose bus pagerbti šalies ūkiui nusipelnę verslininkai

Kartu su Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija rugsėjo 28 d.,13 val. organizuojame kasmetinį apdovanojimų renginį “Lietuvos eksporto prizas”.

Skaityti daugiau

Komitetų veikla įsibėgėja

Rūmų narių bendruomenės iniciatyva šiais metais suformuoti net šeši Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų specializuoti komitetai:

  1. Bankų, kredito institucijų ir draudimo įstaigų komitetas (pirmininkas – Gediminas Trijonis, ADB Compensa VIG,Regiono vadovas)
  2. Pramonės komitetas (pirmininkas – Pirmininkas Rolandas Gabrielaitis, UAB "Bodesa" prezidentas)
  3. Prekybos, paslaugų, SVV ir amatų komitetas (pirmininkas – Vidmantas Čekas, UAB SDG Šiaulių skyriaus direktorius)
  4. Statybos komitetas (pirmininkas – Donatas Stasiulis, UAB"Rainių statyba", direktorius)
  5. Švietimo  komitetas (pirmininkas –Raimundas Vaišvila, UAB „Jupojos technika“, direktorius)
  6. Transporto ir logistikos komitetas (pirmininkas– Artūras Grigaliūnas, UAB „Refta“ direktorius)
Skaityti daugiau

Susitikimas su Vilniaus Universiteto rektoriumi

Išsilavinęs žmogus keturis kartus daugiau sukuria gerovės visuomenei ir sau nei tas, kuris išsilavinimo neturi - tai įrodyta!

 
 

Skaityti daugiau

Startuos bandomasis socialinės atsakomybės projektas

Pasaulinės tendencijos akivaizdžios – verslas negali būti sėkmingas nesėkmingose visuomenėse! Tad įmonių socialinė atsakomybė tampa nauja norma.

Skaityti daugiau

Praėjusią savaitę užbaigėme Rūmų bendruomenės strategine sesija

Norime pasidžiaugti, kad atviras, gyvas ir produktyvus pokalbis apie bendrą verslo bendruomenės ateitį bei naujas sąlygas, reikalaujančias naujų veikimo būdų, padėjo įsivardinti, ką norėsime pasiekti visi bendrai iki kitos rinkiminės generalinės asamblėjos.

Skaityti daugiau

Šiauliuose lankėsi Ekonomikos ir inovacijų viceministras Marius Skuodis

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vytis Lembutis, viceministro lankymosi Šiaulių oro uoste, LEZ teritorijoje ir kitų susitikimų metu, turėjo puikią progą aptarti verslo situaciją Šiaulių mieste bei oro uosto išskirtinį indėlį į regiono ekonomikos perspektyvą.  

Skaityti daugiau

Pasirašytas ketinimų protokolas

2020-08-27 Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija kartu su LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei aukštųjų mokyklų, verslo asociacijų, regioninių švietimo centrų ir kitų organizacijų atstovais pasirašė protokolą dėl bendradarbiavimo plėtojant STEAM (gamtos mokslų, technologijų, inžinerinio, menų ir matematinio ugdymo) centrų tinklą Lietuvoje. 

Skaityti daugiau

Šiaulių miesto verslo tarybos posėdis

Pasitarimą pradėjo Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vytis Lembutis, pasiūlydamas sutarti dėl šių metų pirmininkavimo verslo tarybai. Bendru sutarimu sutarta, kad 2020 metais pirmininkauja ŠPPAR. Nuo Rūmų verslo taryboje dalyvauja ir viceprezidentas Stanislovas Grušas, generalinis direktorius Alfredas Jonuška.  

Skaityti daugiau

Sveikiname naujus Rūmų narius!

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai buria tiek jauną, tiek jau brandų verslą aktyviai bendrystei, atstovauja ir gina verslo interesus regione ir Lietuvoje. Sveikiname prie Rūmų verslo bendruomenės prisijungus naujas įmones ir verslininkus!

Rugpjūčio pradžioje prie Rūmų bendruomenės prisijungė 2 įmonės: Kontėna, UAB (Maisto produktų gamyba. Šakočiai, gira, kastinys, obuolių morkų saldainiai, konditerija. Mažmeninė, didmeninė prekyba. Šakočių kepimo, kastinio sukimo edukacinės programos); UAB Informacinės sistemos ir technologijos (Informacinių technologijų produktų ir infrastruktūros pardavimas ir priežiūra, visos duomenų centro paslaugos, serveriai, svetainių talpinimas).

Skaityti daugiau

Aptarta Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų veikla Mažeikių rajone

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vytis Lembutis ir generalinis direktorius Alfredas Jonuška penktadienį lankėsi Mažeikių rajono savivaldybėje. Rūmų vadovus priėmė Mažeikių rajono savivaldybė meras Vidmantas Macevičius ir mero patarėjas Virgilijus Radvilas. Susitikime buvo aptarta ekonominė padėtis, galimybės vystytis ir kurtis naujam verslui Mažeikių rajone.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 246 įmonės, dirbančios įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums