PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 6.950 €. Dėkojame įmonėms: UAB Yvas, UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Medikų, medicinos įstaigų gauta parama yra neapmokestinama, paramą teikiantiems verslininkams - mokesčių lengvatos

Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau — VMI) informuoja, kad pinigais, maistu, apsaugos priemonėmis medicinos įstaigas remiančių verslininkų bei lėšas renkančių labdaros ir paramos fondų teikiama pagalba pripažįstama parama mokesčių tikslais, todėl verslininkai galės pasinaudoti mokesčių lengvatomis;  paramą gavusiems medikams ir medicinos įstaigoms jokių papildomų mokėtinų mokesčių neatsiras.

Skaityti daugiau

Laikinosios rekomendacijos dėl patalpų ir paviršių valymo bei dezinfekcijos, COVID-19 prevencijai ir coronaviruso infekcijos kontrolei

Egidijus Bandza (QUALITAS PRIMUM) dalinasi laikinosiomis rekomendacijomis dėl patalpų ir paviršių valymo bei dezinfekcijos, COVID-19 prevencijai ir coronaviruso infekcijos kontrolei. "Teko pastebėti, kad skirtinguose šaltiniuose yra pateikiam nevienoda informacija apie šiuo metu (t.y. kol turime COVID-19) reikalingą ar rekomenduojamą patalpų ir paviršių valymą ir dezinfekciją. Sulaukiame daug užklausų ir skambučių tiek iš žmonių, tiek verslo ir viešųjų įstaigų, klausiančių kaip reikia elgtis, ką daryti, kaip valyti ir dezinfekuoti. Dalinamės su jumis parengtomis laikinosiomis rekomendacijomis, kad visi panašiai vienodai žinotume kokios yra pateikiamos oficialių šaltinių laikinosios rekomendacijos".

Skaityti daugiau

VMI informacija verslui. Atnaujinta!

Verslininkai, neradę savęs tarp paskelbtų mokesčių mokėtojų, tačiau taip pat patyrę neigiamas pasekmes dėl COVID-19, dėl minėtų pagalbos priemonių taikymo galės kreiptis įmokesčių administratorių, pateikdami nustatytos formos prašymą dėl pasirinktų pagalbos priemonių taikymo. 

Skaityti daugiau

Kvietimas verslo bendruomenei

Gerbiami verslo bendruomenės nariai, 

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia vienytis bendram tikslui – padėti medikams ir medicinos personalui. Prašome Jūsų solidarizuotis finansinei paramai. Surinktos lėšos bus skiriamos Šiaulių ir Telšių regionų gydymo įstaigoms, kurios stokoja reikalingiausių ir būtiniausių apsaugos priemonių.

Skaityti daugiau

Susisteminta informacija verslui dėl koronaviruso

Kadangi informacija dėl koronaviruso ir su juo susijusių veiksmų bei priemonių kinta labai greitai, publikuojame suvestinę, kuri padės surasti Jus dominančią informaciją lengviau.

Skaityti daugiau

VMI ir „Sodra“ pagalba verslui, nukentėjusiam nuo COVID-19

2020 m. kovo 18 d., Vilnius. Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) kartu su „Sodra“ informuoja, kad, siekiant suteikti pagalbą  mokesčių mokėtojams, kurie susidūrė su neigiamu poveikiu dėl COVID-19 plitimo, priimtos mokesčių ir valstybinio socialinio draudimo įmokų mokėjimą lengvinančios nuostatos.

Skaityti daugiau

Patvirtintas pagalbos verslui planas

Vakar Vyriausybės posėdyje bendru sutarimu buvo pritarta ekonomikos skatinimo ir koronaviruso sukeltų pasekmių mažinimo priemonių plano projektui. Bendra Vyriausybės priemonių apimtis – 2,5 mlrd.eur, kartu su bankų skolinimosi potencialo padidinimu – 5 mlrd. eur,  tai yra apie 10 proc. nuo šalies BVP. Plane numatyti 5 tikslai.

Skaityti daugiau

D. U. K. Force Majeure pažymos

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai sulaukė nenutrūkstamo srauto klausimų dėl Force Majeure pažymų išdavimo. Dauguma kartojasi, todėl teikiame atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.

Skaityti daugiau

Ekstremalioji situacija dėl koronaviruso: Nenugalimos Jėgos aplinkybės sutartyse

Viešojoje erdvėje – tiek žiniasklaidoje, tiek kitų viešų asmenų pasisakymuose dėl ekstremalios situacijos, kuri Lietuvoje paskelbta dėl koronaviruso protrūkio, teigiama, jog verslui, sutrikus tiekimo grandinėms, negaunant prekių ir partneriams nevykdant įsipareigojimų, tai vertintina kaip nenugalimos jėgos aplinkybės. Force Majeure pažyma įrodo nenugalimos jėgos aplinkybių buvimo faktą, tačiau automatiškai neatleidžia nuo sutartinių įsipareigojimų vykdymo. Dėl sutarties vykdymo atidėjimo, perkėlimo ar pakeitimo turi būti susitariama tarp sutarties šalių.

Skaityti daugiau

Aktualūs kontaktiniai telefonų numeriai

Nuo pirmadienio, kovo 16 dienos, Lietuvoje įvedamas karantinas. Kviečiame susipažinti su pagrindiniais apribojimais ir aktualiais kontaktiniais telefonų numeriais. 

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 239 įmones, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
„COVID-19. Vienas lauke - ne karys“


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums